Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok hány százaléka lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hány százaléka lehet aszexuális?

Figyelt kérdés
Érdekelne, mert ilyen lányt keresek. 26/F
2016. dec. 28. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Itt gykn elég sok.

Kb 60ra tehető.

2016. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te is aszexuális vagy?
2016. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
aham
2016. dec. 28. 15:03
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát.. pontos adatokat nem tudok megadni, én olyan 50%-ot mondanék.(bár lehet hogy nagyon mellé tippeltem:D)

17/L

2016. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kb. 3%
2016. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Teljesen aszex sztem nem több 5%-nál

Ezen kívül van további kb 5-10% akit nem hagy hidegen a szex, de orgazmusra nem kepes

2016. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En 18 vagyok es mar egy ideje keresek aszex baratnot. De rajotten hogy max a vilagon ha 3%no aszex es magyarorszag lehuzza ezt az atlagot. Nagyon keves van. Remenytelennek tartom hogy talaljak aszex part magam melle :s
2016. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A föld népességének 1-2%-a aszexuális (ebbe a férfiak is beletartoznak), ami Magyarországot illeti kb ugyanennyi, tehát max az 1%-át teszik ki a lányok. No persze vannak olyanok, akik annak vallják magukat "divatból", ami feltolja ezt a számot.

Kedves Kérdező, biztos könnyebb lenne úgy találnod valakit, ha itthon is lenne egy szervezett közösség, akár az AVEN, de nálunk sajnos még mindig szkepticizmus és tagadás övezi ezt a témát. :/ Azért ne add fel! ;)

2016. dec. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sokak annak valljak magukat azert mert rondak. Csunya ezt igy leirni, de kb ez van. Nem tudnak part talalni maguknak es ezzel probaljak vigaszzalni magukat.


Az asexualitic.com amin talaltam par magyart de egyikuk sem aktiv, vagy is 1 igen, de az nem akart maganak part (de akkor minek regisztralt?o.O)

Fb csoportok kozott a Magyar Aszexualisok neven talalhato kozosseg van meg, ahol 25 felettiek vannak es szerintem ott a tobbseg kamu aszex.

2016. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem vannak páran.
2016. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!