Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves korig dolgoznak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig dolgoznak a prostituáltak?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy hülye kérdés ,de én erre mindig is kíváncsi voltam. Remélem érthető a kérdés :) Mikor vonulnak ők nyugdíjba ? :D A kérdés komoly úgy,hogy komoly válaszokat várok :)

2016. dec. 28. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyén függő! Én láttam olyan 60 körülit is aki kint áll még mindig. De, hogy meddig van kuncsaftjuk is, az más kérdés! De biztos van olyan pasi, akinek a nagyi szex jön be! :-O
2016. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40 év után
2016. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én voltam már 47 évesnél is... nincs korhatár :)

21/F

2017. jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
47 ? :D Hát gusztusos :) Ha járnék prostikhoz ,de szerencsére nem járok nekem nem férne bele az biztos,hogy egy 35 fölötti prostival lefeküdjek. Gondoljunk bele egy idősebb fizetett nő hány férfi péniszt vett be a szájába fújjjjj :) Gusztus kell hozzá !
2017. jan. 18. 11:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 50 feletti prostival is voltam már 25 évesen, sőt épp most tervezem, hogy mikor menjek vissza hozzá (csak épp most megy át rajtam az influenza, ezért a dolog most elnapolva) , és nem csak profi, hanem még kedves is és nem az óráját nézi, hanem még beszélgetni is lehet vele egy kávé mellet (sok fiatal lánynál ez hiányzik, náluk sokszor érezni, hogy csak túl akar lenni az egészen, aktus után pedig egyből pápá...).

Egyébként van egy ilyen perverzióm, hogy izgat az ilyen fajta korkülönbség, ahol a hölgy idősebb nálam. :) Persze a fiatal csajok is vonzanak, + barátnőnek illetve feleségnek is csak korombelit választanék. ;)

2017. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem hát figyelj. Ha járnék prostikhoz így belegondolva én is idősebbeket keresnék tapasztaltakat,de nem járok. Fiatalokat illetve 35 év alattiakat én tuti hanyagolnám. Jó persze én más vagyok mert eszem ágában sem áll fizetett nőhöz menni mert nekem hányingerem van attól a gondolattól,hogy lefoglalok egy időpontot és csak az nap előtti napon 10 férfi péniszt vett a szájába :) Fújjj undorodom a gondolattól is ,hogy egy ilyen az enyémet is bekapja. Nem sértésnek szántam ,de ez vagyok én és még lefogadom,hogy sokan gondolkodnak így. A hozzám hasonló gondolkodású embereknek inkább párkapcsolat való !!! Ki tudja lehet,hogy egy prosti is vágyik előbb utóbb 1 normális férfira és talán talán családra is.
2017. jan. 19. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!