Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá hogy szexeljü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá hogy szexeljünk végre?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit faramucin jön majd ez le, de én vagyok a lány.

Elég bonyolult ez a helyzet: az ami köztünk van,az több mint barátság, nagyon szeretem csak nem lehet vele 1-ről a kettőre lépni mert neki így kényelmes hogy nem ígér semmit.

Ez megy másfél éve,minden elhatározás ellenére hogy akkor innentől betartjuk a határokat és ő sem próbál a számba mászni. Valamelyikünk mindig megszegi...

Azonban nem feküdtünk még le egymással, én is ezt láttam a legjobb "megoldásnak" hogy addig nem csináljuk. (Tényleg csak alvás volt)...

Tudom hogy ugyanúgy kívánja mint én mikor a végén a nyakamba liheg de tartja magát ő is. Egyszer "lőtt" túl a célon szerinte amikor becsúszott az ujja kb két másodpercre meg a mellem harapdálta. Ennyi össz idő alatt.

De ha már itt tartunk szerintem nyugodtan bele lehetne vágni kapcsolatba meg abba is. Megcsókolom akkor már halad a dolog magától ,elkapja a hév de valamiért mindig észhez tér... Én meg már nagyon akarom... Egyértelmű nem más fülét fogom miatta rágni ameddig nem dől el valamelyik irányba ez.. S már eldőlhetne..

Hogy vegyem rá hogy ne állítson le?

Én 20, a fiú 26


2016. dec. 28. 17:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
fura,elég fatökű ffi lehet,és agyatlan ennyi időssen.
2016. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Egy ilyen béna sráctól mit akarsz? El van döntve. Nincs semmi. A saját érdekedben tovább kellene lépned.
2016. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad leállíani vagy csak legyél nő ...

Magyarul beszélj neki előtte egy másik pasival akivel csak szexet akarnál ha már "attól" akitől szeretnéd (jelentőségteljesen nézz rá) nem kapod meg.

Ha erre se reagál tényleg fatökű- Főleg 26 évesen

2016. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Esetleg ha tiszteletben tartanád a döntését, hogy nem akar többet tőled?


23/F

2016. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

De, egyébként nyilván a férfi az idióta barom, hogy nem fekszik le a csajjal. Ha meg lefeküdne, akkor meg az volna a gond, elvégre minden férfit csak a farka irányít.


23/F

2016. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Ha valakitől nem akarok semmit akkor nem smárolom le vagy matatok a bugyijában :DD
2016. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem csak bepánikol és 100%, hogy még nem volt nővel.

Szerintem légy egy kicsit rámenősebb. :) Vagy itasd le :P.


Bár nekem lenne ilyen barátnőm. :(

2016. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30f
2016. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ha nem akarna semmit akkor nem lépné túl az általam meg általa húzott határokat,mindig... Ha nem szeretném nem táncolnék állandóan vissza hozzá. Nője pedig volt.. Nem egy elveszett lélek,ebben nem kételkedem... :)
2016. dec. 28. 18:20
 10/20 anonim ***** válasza:
ha nem lenne elveszett lélek,nem bénázna igy egy tökös ffi tudja és teszi a dolgát.ez egy puhafarkú
2016. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!