Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel vegyem rá a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vegyem rá a páromat, hogy jobban kívánjon és többet szexeljünk?

Figyelt kérdés

20/L vagyok :) 15 hónapja vagyunk együtt ő 22 éves. Kb 3 hónapja gyakorlatilag együtt élünk. Én elég hiperaktív vagyok szexuálisan.. naponta-2 naponta voltunk együtt, de kb 1 hónapja 5-6 naponta max... akkor sem azaz igazi szeretkezés.. mindig én kezdemenyezek, de neki nincs kedve, faradt, kivan repedve..vagy tudomast sem vesz rolam es tv-zik... stb kifogasok..

már elég rosszul érzem magam... nem tudom mit tegyek.. ennyi volt? Nem kellek mar neki? :'( idegileg kikeszit ez a szinte semmi szex...

Tipp, hogy mivel tudnék új életet hozni a szexbe?



2014. júl. 19. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sehogy nem hiszem el ilyen pasik vannak ez vicckategória,sajnállak
2014. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
A barátnőm előző pasija is ilyen volt... fatökű b u z i k. Tettszik, nem tettszik ez van. Szemét módon azt tudom csak mondani, hogy a pasid tudatán kívül,de máris megadta a lehetőséget egy nála sokkal jobb pasinak...
2014. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
sztriptíz, vagy egyéb érdekes dologgal fel kell piszkálni. sok más érdekes dolog van még.
2014. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Ő az első barátom, első csók, első szex.. lehet csak ezért nehéz, de lépnem kéne?

az elmúlt 1 hónapot leszámítva nagyon jó volt vele.. Nagyon élveztem a szexet vele. Csak amikor már Én kezdeményezek és elkezdem leszopni ő meg mintha észre sem venné tv-zik tovább az elég rosszul esik...

2014. júl. 19. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyócegy közben tévét néz??? Férfi ez egyáltalán?
2014. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
14%

nő, aki szexelni akar?

csak egy kicsit kamu ez a kérdés :)

2014. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem kamu... igen, nő vagyok aki szexelni szeretne... 20 éves nő ;)
2014. júl. 19. 23:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Alig 1 éve vagytok együtt és ilyen fiatalon ilyen rövid kapcsolatban már ez a probléma? Mi lesz később? Figyelj, ez csak rosszabb lesz, 20 éves egészséges nő létedre nem azon kellene gondolkodnod, hogy mivel csábítsd el a pasidat, és milyen pluszt vigyél bele, amikor ő kb semmit nem tesz ezért...szerintem felejtős a srác. Sokkal jobbat érdemelsz hidd el. Én is eléggé szeretem a szexet és nagyon fontos, hogy a kapcsolatomban ez folyamatosan meglegyen, nem tudnék egy olyan kapcsolatban élni, ahol csak 5-6 naponta van valami, mikor együtt is éltek. Szóval tipli és keress más pasit magadnak! 25/N
2014. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen lépj tovább! 22 éves egészséges férfiember, főleg, ha szereti a barátnőjét, éjjel-nappal dugva tartja azt.
2014. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

óóóh én exem is ilyen volt...

és hát igen hiába próbálkoztam, fogdostam, meztelenül mászkáltam előtte, lesz*arta, gépezett tovább.

igazából ez nem javult :/ szakítottam vele, emiatt IS, de nem csak ezért.

20/L

2015. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!