Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá hogy szexeljü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá hogy szexeljünk végre?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit faramucin jön majd ez le, de én vagyok a lány.

Elég bonyolult ez a helyzet: az ami köztünk van,az több mint barátság, nagyon szeretem csak nem lehet vele 1-ről a kettőre lépni mert neki így kényelmes hogy nem ígér semmit.

Ez megy másfél éve,minden elhatározás ellenére hogy akkor innentől betartjuk a határokat és ő sem próbál a számba mászni. Valamelyikünk mindig megszegi...

Azonban nem feküdtünk még le egymással, én is ezt láttam a legjobb "megoldásnak" hogy addig nem csináljuk. (Tényleg csak alvás volt)...

Tudom hogy ugyanúgy kívánja mint én mikor a végén a nyakamba liheg de tartja magát ő is. Egyszer "lőtt" túl a célon szerinte amikor becsúszott az ujja kb két másodpercre meg a mellem harapdálta. Ennyi össz idő alatt.

De ha már itt tartunk szerintem nyugodtan bele lehetne vágni kapcsolatba meg abba is. Megcsókolom akkor már halad a dolog magától ,elkapja a hév de valamiért mindig észhez tér... Én meg már nagyon akarom... Egyértelmű nem más fülét fogom miatta rágni ameddig nem dől el valamelyik irányba ez.. S már eldőlhetne..

Hogy vegyem rá hogy ne állítson le?

Én 20, a fiú 26


2016. dec. 28. 17:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Tudná az mi a dolga ha akarná... Nem egy nője volt már,talán abból jeles hogy ilyen téren nem akar kihasználni..
2016. dec. 28. 18:34
 12/20 anonim ***** válasza:
akkor mi a kérdés?
2016. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Látható jele van neki,ő is akarja..
2016. dec. 28. 18:37
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem leszek népszerű ezzel a véleménnyel, előre tudom.

Ahogyan előttem írta valaki, miért nem tudod tiszteletben tartani a döntését? Miért akarsz mindenáron rámászni, akarata ellenére?

Barátnak tekint, de mivel ennyire nyomulsz, elcsábul időnként. Kb.ennyi lehet emögött.

Pont olyan vagy, mint egy kellemetlenül nyomulós pasi.

39N

2016. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kellemetlenül nyomolús és nem szokásom rá mászni. Ezer éve barátok vagyunk s mindenről amiről szó volt ő hozta fel. A kapcsolatot tartjuk,jól elbeszélgetünk,jatszunk ,elvagyunk... Viszont szerintem így neki kényelmes hogy én főzök,mosok neki, takarítok.. S ha barátként megyünk valahova és közeledik akkor én azzal mit kezdjek..ugyanúgy akarnám.
2016. dec. 28. 18:51
 16/20 anonim ***** válasza:
14.vagyok: észre sem veszed, hogy nyomulsz, az a baj. "Hogyan vegyem rá". Ebből nekem lejön. Neked nem?
2016. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Biztos ilyen fazon kell neked????????????
2016. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a srác egy guru.

Főzöl, mosol rá és tepersz, hogy végre megdugjon.


Ha egyszer könyvet írna a módszertanról szólj, tuti megvenném.

2016. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Talán "házvezetőnő-zónába" rakott téged. xD
2016. dec. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha nem szűz, akkor valami mást titkol előled.
2016. dec. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!