Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiből és miért lesz prosti?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiből és miért lesz prosti? Ismersz személyesen? Elítéled őket? Én nem. Mármint azokat, akik önként vállalják. Szerintem ez is egy munka. Nemes és közcélú. Sok férfin segítenek. Plusz sokan ebből tartják el a családjukat. Gyerekeiket.

Figyelt kérdés

2016. dec. 29. 15:15
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom, kedves 27-es, hogy szándékosan értettél félre. Ha valóban olyan életed volt, mint írtad, akkor tudhatnád, hogy a magunkfajtákra nem az önsajnálat a jellemző. Ellenkezőleg. Büszkék és boldogak vagyunk. Büszkék azért, amit véghezvittünk, és boldogok azért, mert idejekorán megtanultuk, hogy rinyálni kár, és hogy ebben az életben csak magunkra számíthatunk. Bennem sincs önsajnálat, inkább örülök, hogy így történt 40 éve, mert ez vezetett a szép és boldog élethez. A saját példámmal mindössze azért hozakodtam elő, hogy lásd, én városban laktam, közel a munkahelyekhez, de ennek ellenére is rákényszerültem (ha mégoly rövid időre is) a qrválkodásra. Ezzel szemben a csaj, akiről írtam, 30 km-re lakik minden munkahelytől.

Bennünk, aki így éltünk, nagyon megnő az önbizalom. Az önteltség határát nyaldossa, s amíg fiatal voltam, én is beleestem az önhittség hibájába. Mostannra belátom, hogy nem minden fekete, vagy fehér, és van olyan helyzet, hogy nem tudunk elhajolni az élet pofonja elől.

2016. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

31. Amit most itt elolvastam, hogy te mit gondolsz erről...

Nem is tudom hol ne kössek bele.

Maradjunk annyiban, hogy az, hogy k-rválkodással véghez vitt tervek nem vezethetnek büszkeséghez.

Épp az ellenkezője, szégyenérzethez kellene vezetnie. Ha bárki büszke erre, nagy mentális torzuláson esett át, hogy tudja igazolni a saját döntéseit.

De attól még nem lett jogos.

Sőt, még szánalomra méltóbb lett.

De semmiképp sem támasztja alá a kényszer szó használatát.

Inkább csak a kényelmesebb megoldás fogalmát.

Ha ilyen értelmetlen dologba akarsz belevinni, hogy igazodjak a torzult világnézetedhez, akkor sajna nem tudok tovább érvelni.Mert ahhoz épp elme kéne a másik oldalról is.

Sajnos nem érted, hogy csakis ez, hogy feltett kézzel és felvont vállakkal mondja valaki, hogy nem tehetek róla, nincs más választásom, ez az, ami a gond. Nem az, hogy úgy döntött ahogy. Hanem a felelősségét próbálja eltüntetni, azzal hogy a körülmények áldozatává teszi magát az illető.

Ez pedig mocskos hazugság.

Mint a 100%os gyümölcslé, kb.

Ezzel van csak baj, és akármi történik, nem ismerik be az ilyenek, hogy igenis ők választották ezt.

Minden esetre nem tudok mást hozzátenni számodra, mert teljesen beléd ivódott ez a felelősséghárítás.

Szép életet a továbbiakban.

2016. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy nem erről beszéltem. Arra vagyok büszke, amit 16 éves nyikhaj létemre elértem. Ha figyelmesen olvastál volna, amikor leírtam a qrválodásom történetét, ott előre jeleztem, hogy nem vagyok rá büszke.

De még mindig ott tartunk, hogy az én életembe kötsz bele, és a csajéhoz, akiről végül is ez az egész szól(-na), még mindig nem tudsz érdemben hozzászólni.

Az mindenesetre végre leesett nekem, hogy nő vagy. Innentől nem vitatkozom tovább veled, mert az olyan, mint a szobabiciklizés. Csak belefáradok, de nem jutunk sehová. És mivel neked mindennél fontosabb, hogy tiéd legyen utolsó szó, megígérem, akármilyen újabb baromsággal rukkolsz is elő, nem fogok vitába szállni vele.

B.Ú.É.K. mindenkinek!

2016. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Miquel, én nem ítéllek el. Szerintem nem helyes és korrekt, ha más emiatt megbélyegez. Valahol valamilyen módon mindenki köt kompromisszumot.


Az elmondottak alapján, érthető a döntésed. Ha nő lennél, szerintem többen elnéznék. A kérdés, hogy Te hogyan dolgoztad fel? Bánt-e? Ha nem és nem folytattad, nincs miért szégyenkezned. Ha folytatod, akkor... Nem jó, de ez is egy munka. Sok magányos vagy csúnya embernek segítség. A nő prostituált ismerősöd hogy bírja? Önként csinálja?

2016. dec. 31. 15:34
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, 57 éves vagyok. A qrválkodásom majd' 40 éve történt, és csak nagyon rövid ideig tartott. Addig, amíg összeállt a zenekarunk. Onnantól már mind lakást, mind a tanulás mellett végezhető melót is találtam. Hogy hogyan dolgoztam fel? Pocsékul. Rengetegen cikiztek is vele, mert az ifjak körében akkor is nagy respectje volt a milfeknek, és irigyeltek piszkosul. Irigyelték azt, amit én legszívesebben kitöröltem volna az emlékezetemből. Nagyon le tudja rombolni az ember önbecsülését, pedig ha belegondolunk, jószerivel mindenki prostituált. Mindenki eladja a testi erejét, a kézügyességét, az eszét, a tudását. Az agysebész éppúgy eladja magát, mint a kubikos. Csak van aki drágábban méri az idejét, és van aki kevesebbért kénytelen adni. A prosti a gyomrát adja el. Neki az az erőssége, hogy van gyomra elviselni azt, amit a sok vén kéjenc csinál vele. Az ápolónőnek ahhoz van gyomra, hogy kivigye az ágytálat. Aki büszke, annak semmihez sincs gyomra.

Az a csaj nem az ismerősöm, csak akkor párszor találkoztunk, mikor fuvaroztam. A sorsa későbbi alakulásáról semmit sem tudok. Mostanra biztos kiöregedett már a "szakmából", és hajléktalanként tengődik valahol. Ha él még egyáltalán, most olyan 45 lehet.

2016. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

tegnap 18:13

Attól függ hogy milyen diplomával ... Ha szakirányú akkor 2-300 rongy havonta kb de lehet hogy több

2016. dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:

Ha ezt az okfejtést megtartod a kocsmai beszélgetésekre, semmi probléma, de ha egy olyan oldalon is megosztod, ahol 18 év alattiak is olvashatják, az már elég kártékony legyen. Kezdjük ott, hogy ezt a szakmát csakis sérült egóval, alacsony önbecsléssel lehet csinálni. Ugyanis ebben a szakmában a nő nem ember, hanem szexuális eszköz. Hiába mesélik be maguknak, hogy nem sérül az önbecslésük a munkától - eleve már alacsony önbecsléssel vágtak bele -, prostiként bizony úgy vannak kezelve, hogy a pasi fizetett, innentől kezdve meg jár neki a szex, ergo alárendelt szerepben van. A prostituált nem szereti önmagát, ugyanis tárgyiasítja az nőiességét, eladhatóvá, így mindenki által elérhető árucikk lesz. A nemes, nagy önbecsléssel, sikeres, boldog nőket meg akárki nem kaphatja meg, pénzzel nem megvásárolható, mert szereti annyira önmagát, hogy nem árucikként tekint önmagára. Az a helyzet, hogyha nem is Magyarországon, de külföldön a prostituáltak nagy része manapság tényleg mindenki számára elérhető. 130 euró + 50 euró kis bónusz igazán nem nagy pénz még a gyári munkásnak sem nyugatabbra. Az a nő, aki szereti önmagát, az úgy alakítja az életét, hogy felnézzenek rá, tiszteljék őt, ugyanakkor szerethető is legyen, ne egy rideg arisztokrata úrhölgy, és soha nem menne prostituáltnak, mert emberként, NŐként tekint önmagára.


Sajnos a gazdasági helyzetünk is hozzájárul, de valahogy Magyarországon túl nagy jelentőséget adnak a pénznek. Nyilván fontos, hiszen abból tudod fizetni a csekkeket, enni, inni, szórakozni abból tudsz. Sajnos manapság a vadászathoz is pénz kell, ugyanis a vadállatok az állam tulajdonát képezik, amiért fizetned kell, ha el akarod fogyasztani, tehát még ez a lehetőség sincsen meg, hogy úgy spórolj, hogy elmész vadászni. Meg ugye Mo. a külsőségek országa, kell sminkre, póthajra, műmellre, műkörömre, botoxra... Ezeket is meg kell fizetni, és aki lusta volt tanulni, vagy helyette úgy dolgozni, hogy kreatívabban alakítsa ki a karrierjét, az viszont tényleg csak a p*nájából tudja megkeresni azt a pénzt :D


Én nem ítélem el őket, viszont sajnálom őket... Eleve rohadt nehéz ilyen múlttal együttélni, mindig titkolózni, másrészt meg féleurópa már megdugta, már nehezebben tudja felépíteni azt a brandet, hogy ő csak a fehérlovon érkező szőke herceggel jön össze, vagy azzal, akire valóban vágyik... Egyébként azzal sincsen semmi baj, ha a nő tevékenyebben megéli a szexuális vágyait, több típusú férfival próbálja ki, hogy milyen a szex, de itt is tartani kell egy bizonyos mértéket... Az sem jó, ha túl kevésszer, túl kevéssel, és az sem, ha túl sokszor, túl sokkal.. Mindig az aranyközépút a megoldás.


Az, hogy valaki áruba bocsátja a saját nőiességét, az az egyén fejlődésére soha nincsen jó hatással. Nagyon nehéz felépíteni egy ilyen nőnek az önbecslését.


Ezeket azért csak tudom, mert volt egy ilyen barátnőm, aki ilyen múlttal rendelkezett. Most újra csinálja, mert szakítottam vele, mert rendkívül leamortizálódott az EQ-ja és nem bírtam vele. Ráadásul az urban legendek ellenére nem jó ilyen nővel szexelni, mert egyszerűen nem tud szexelni. Tud jó praktikákat, nyitott mindenre, sok mindent megcsinál, megvan a maga szexuális műveltsége, csak egyszerűen üres az ilyennel a szex. De talán ez nem is attól függ, hogy qrva volt-e valaki, vagy sem, ez nem ad/vesz sokat a szex vonatkozásában.

2017. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel minden nő lehetne prostituált ,csak vannak olyanok akik megmaradnak embernek és inkább két gyerekkel ,kidolgozzák a belüket és mégsem lesznek qrvák.

Aztán vannak azok akiknek ez a vérükben van és azok előbb utóbb találnak egy indokot amire végre ráfoghatják ,hogy naah most mert nem tudom magam eltartani, mert most drága az egyetem ,stb ,stb...de ezek csak kifogások.

Aki romlott és erkölcstelen, van gyomra ehhez, annak ez belefér , aki meg igazi nő ,annak meg nem.

Ezen nincs mit szépíteni ,mindegy ,hogy nevezzük a rózsát ,az attól még rózsa marad.

2018. febr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!