Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mást is megviselt a közcélú...

Mást is megviselt a közcélú munka utólag?

Figyelt kérdés
Jó két hónapja végeztem a 3 hónapig tartó közcélú munkával, csak addig tartott a munkaügyi központ által előírt munkaviszonyom. Mikor végeztem, azt hittem csak a jóra fogok emlékezni belőle, de hetekkel később sajnos jöttek a rossz emlékek, és amikor eszembe jutottak, mindig nagyon fájtak és nem tudtam sokáig feldolgozni őket. Nem a munka volt a rossz, hanem több emberrel is akadtak kisebb-nagyobb gondjaim, és a munkahely légköre sem volt épp szívderítő. Utólag a falba tudtam volna verni a fejem amikor eszembe jutott néhány bénázásom. Ilyen előzmények után belevághatok újra hasonlóba ha úgy alakulna? Valóban tönkremegy az ember ha nem talál magának normális munkahelyet, csak behívják közcélú munkára? Posztraumatikus stresszre hajlamosító lehet-e másoknál is az ilyen munkaviszony?
2013. okt. 11. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Túlságosan komolyan veszed a dolgokat. Több lazaságot! Mindenki követ el hibákat, és utólag már semmi értelme agyalni rajtuk. Lépj tovább!

És igen, továbbra is próbálkozhatsz ilyen munkákkal, sőt, bármilyennel, ami a tudásodnak megfelel.

Az viszont szomorú, hogy ebben a mai világban ilyen nehéz "normális" munkát találni, csak a közcélú munkák vannak...

2013. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik én nem kellőképp laza emberrekkel dolgoztam együtt, legalábbis egyvalaki nagyon kikészített akarva-akaratlanul és tartok tőle hogy később még több hozzá hasonlóval találkozhatok. És persze voltak hozzám nem nagyon illő emberek is. Egyikükkel se akartam veszekedni, inkább nyeltem, talán ez lett a baj. Talán nem álltam ki magamért kellőképp. Gondoltam arra a kevés időre minek ugráljak? Egyelőre képtelen lennék oda visszatérni, biztos nem érezném jól magam.
2013. okt. 12. 12:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikeresen túlléptem rajta, de ez az ocsmány Városgazda megint jól megkeverte a bilit. Ismét ugyanezt a munkát ajánlotta fel, meg mehettem egy másikra, én az utóbbit választottam. Biztos vagyok benne hogy jó döntést hoztam mert nem lennék képes visszatérni a "szenvedéseim" helyszínére, viszont hiányzik onnét nekem néhány ember. A másik melóhoz sem érzek sok kedvet, de hogy stabil maradhassak úgy érzem nem tehettem mást.
2013. nov. 1. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!