Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannaklányok akiket nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannaklányok akiket nagyon érdekel a többesezés, de valamiért nem merték kipróbálni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 29. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne hogy vannak.
2016. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon sokan vannak(vagyunk) ezzel így de olyan sok minden kell hozzá hogy bele merjen vágni az ember hogya legtöbbnek ez örökre álom marad
2016. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek! Kizart! Megis hogy hondolhatsz ilyet?
2017. jan. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szerettem volna,de elmarad mert a barátom nem vevő rá :/
2017. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon vagyok rá, hogy két férfivel kipróbáljam. Talán még egy lányt bevávalnék. Minden esetben úgy tartom, hogy nem túl közeli ismerős kell hozzá, de legyen kellő vonzalom. Közeliek esetében fenn áll a veszély, hogy a kapcsolat rovására is mehet.
2020. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!