Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 29 éves szűz vagyok nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves szűz vagyok nem sajnáltati szeretném magam mert lehet hogy let volna rá lehetőség de túl félénk voltam. Nagyon szeretném kipróbálni de nagyon nehemre esik az ismerkedés mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 12. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Mit tegyél? Légy vonzó és szexi, engedd el magad és jelentkezni fognak a pasik!!
2019. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom ffi vagy....
2019. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen férfi vagyok elfelejtetem említeni :)
2019. nov. 12. 10:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele 24 éves koromig húztam mikor elveszítettem, de csalódás volt a részemről a szex és így már nem is forszírozom tovább.

F/40

2019. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legyél hobbitáncos. A hét minden napján vannak táncos bulik.

[link]

2019. nov. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

"mert lehet hogy let volna rá lehetőség de túl félénk voltam"



igen, én is majdnem milliárdos lettem, csak pont ásítottam

2019. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szedd ossze magad, mert ha nem teszed lassan kifutsz az időből.
2019. nov. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Te is tudod, hogy mit kellene tenned - helyrerázni a tökeidet. Nem kifogást keresned, hanem cselekedned. Ha udvariasan, kulturáltan visszautasít egy lány akkor mi van? Nem fognak ott helyben főbelőni, majd kezdeményezel egy másiknál, előbb-utóbb lesz aki igent mond. Ehhez viszont az kell, hogy kezdeményezz, a nélkül nem megy...
2019. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4# és azóta se szexeltél?
febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!