Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a legjobb meglepetés a barátomnak? (katona és négy hónapja nem láttam 😭)

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok hogy nem látom túl sokanak mert mindíg dolgozik és előfordul mint pl most is hónapokig nincs itthon

De most végre haza jön és szeretném meglepni, szerintetek mi lenne a legjobb?

Most csak annyival tudok segíteni hogy szereti az anált meg ha domináns lehet az ágyban utóbbival viszont az a baj hogy képtelen vagyok engedni mert mindíg védekezni akorok

20l 25f


2016. dec. 29. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Mond el neki, hogy gyereketek lesz. Három hónapos terhes vagy.
2016. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Xbox one Battlefield 1-el.Az a királyság!
2016. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
2.es! :DDDDDDDDD
2016. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a legnagyobb meglepetés a pi nád lenne
2016. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Én is erre gondoltam...

Kérdezőcsaj, szerintem bármit adsz, örülni fog, hogy te vagy neki, nem annak, amit kap.

2016. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csipi az orvosokat öltözz be és vesd rá magad :)
2016. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!