Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal szeretkeztünk ciklus...

Párommal szeretkeztünk ciklus 8-ik napján aztán ő elutazott külföldre és igy kérte tőlem hogy ne kelljen megszakítani a legjobb pillantaban. Legutóbb 26 napra jött meg, mennyire vészes ez igy hogy ne érjen meglepetés engem meg őt se ha hazajön?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

NEm világos, mit akarsz kérdezni, de símán lehetsz terhes. De ha megszakítással "védekeztek", akkor eleve nem veszitek komolyan a dolgot.


Ezt viszont nem értem, hogy ez alatt mit értesz " ne érjen meglepetés engem meg őt se ha hazajön" milyen meglepetésre godnolsz?

2016. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
O, te kis onzetlen:)
2016. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Eléggé vészes, mert 26. napos ciklusnál 12. napon van tüszőrepedés. 76 órát simán túlélhetnek a spermiumok benned, szóval tapsvihar az eszetekhez...
2016. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

10. ciklusnapon volt peteérésem amikor a kisfiam fogant. Egy 8. napi együttlét is elég lehetett volna.


Nem kell megszakítani az utolsó pillanatban! Használni kell óvszert, az legalább védekezés, a megszakítás nem az!

2016. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Azt ne mondd, hogy őszintén meglepődnél, ha terhes lennél...
2016. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 ede1219 ***** válasza:
93%

"kérte tőlem hogy ne kelljen megszakítani a legjobb pillantaban"


Akkor húzzon gumit a pötsére!

Miért nem lehet felfogni, hogy a "kiveszem időben" nem védekezés, annyit ér, mint az alábbi ima:


ki vétkezés nélkül szültél,

add, hogy szülés nélkül vétkezhessek!

2016. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Védekezés nélkül szexeltetek a peteérés előtti napokban. Nem értem, miért lenne meglepetés, ha teherbe esel?

Meglepő módon egy esemény utánit se vettél be.

Remélem, ha nem jön meg, nem az abortusz lesz az első gondolatod.

2016. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez miféle logika? Ha külföldre megy nem lehetsz terhes? Ezt melyik biológiakönyvben olvastad?
2016. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Nekünk sosem kellett a legjobb pillanatban megszakítani, mert volt annyi eszünk, hogy gumit húztunk vagy gyógyszert szedtem, egyéb esetben pedig tisztában voltunk a következményekkel és felnőtt módjára vállaltuk.

Nektek is hasonlóan kellene cselekedni...

2016. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Simán lehetsz terhes...

Legalább eseményutánit vehettél volna be.


Ezt a kérdést is te írtad?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2016. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!