Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyire tolerálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire tolerálnátok ha egy lány (akivel nemrég óta jártok) elmondaná, hogy aszexuális?

Figyelt kérdés

Nem rég óta vagyok együtt egy sráccal mégis úgy érzem, hogy minél hamarabb el kell neki mondanom.

Még mielőtt valaki megkérdezné, hogy akkor miért is vagyok vele együtt: Szeretem ha szeretnek és én is szeretek valakit szeretni szexuális élet nélkül.



2016. dec. 30. 14:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Aszexuális férfival van esélyed kapcsolatra.
2016. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy ettől függetlenül hajlandó lenne-e kielégíteni a másik fél szexuális igényeit?

Ha nagyon-nagyon szerelmes lennék, akkor talán tudnám tolerálni, feltéve, hogy legalább kézzel/szájjal ki vagyok elégítve rendszeresen, meg legalább néha megengedi, hogy szeretkezzünk.

Egyénként kizártnak tartom, hogy egy ember véglegesen és megváltoztathatatlanul ne kívánja a szexet, ilyen szervi betegség nincs, ennek csak valami pszichés oka lehet, szóval reménykednék abban, hogy meg tudom szerettetni vele.

2016. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre sem tudnék aszexuális nővel élni, mert a szerelmemet akarom kielégíteni, hogy boldog legyen. Ha neki erre nincs szüksége, az már olyan, mintha nem lennék vonzó, izgató számára.

Jó vagyok a szexben, és csak olyan lány tud érdekelni, aki megbecsül, tudja értékelni hogy mindig van orgazmusa velem, örül annak hogy tudok bánni a testével. Nekem már az a kapcsolat sem működne, ahol a nő természetesnek veszi ezeket a dolgokat.

2016. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
90%
mit jelent hogy aszexuális? nem tudsz elélvezni, vagy egyáltalán nem is vagy hajlandó aktust létesíteni?
2016. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy nem vagyok rá hajlandó de egyszerűen nem élvezem, be se nedvesedek.

Voltam már sráccal de... nem mondom, hogy annyira megfogott volna. Viszont nagyon remélem, hogy a páromnak megfelel makd az, ha heti 1-2x megdughat

2016. dec. 30. 21:11
 26/30 anonim ***** válasza:

nekem simán jó lenne így, nedvesedek is rendesen, de a többségnek szükséges hogy a nő is élvezze.

Lepippantod ügyesen, megdug, összebújtok aztán mindenki hepi

2016. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

egy aszexuális rendes, hosszútávú kapcsolatot csak egy másik aszexuálissal tud létesíteni.

aszex-aszexel tud élni!

meleg-meleggel

hetero-hetero

biszex férfival,nővel !

2016. dec. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Az elmúlt néhány évben (saját magamon) tapasztaltak alapján azt mondom, hogy nekem elfogadható lenen egy ilyen kapcsolat.

F

2016. dec. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy 5-10 éves kapcsolatban biztos egy egészséges szexualitással élő embernek elég a heti 1-2 szex, bár nekem még egy több, mint 10 éves párkapcsolatban is igényem van a heti legalább 3 együttlétre, a kapcsolatunk elején a heti 6-7 alkalomra, és én még csak nem is pasi vagyok, szóval ha a barátod most még toleráns, de egyébként egészséges szexualitással rendelkezik, akkor nem lesz neki elég heti 1-2 alkalom, pláne úgy, hogy nem fogod élvezni, sőt, ha nem nedvesedsz be, akkor még fájdalmat is fog okozni és majd fekszel ott, mint egy darab fa. És persze, akkor már tuti elég lesz 1-2 alkalom egy héten, mert majd hozzád sem akar nyúlni. De ennek majd nem örülni fogsz, mert majd emiatt szépen elhidegül tőled, másnál keresi azt, amit tőled nem kap meg.

Meg aztán biztos, hogy aszexuális vagy? Lehet, hogy csak nem volt még dolgod egy olyan pasival, aki igazán felizgatott volna és foglalkozott volna veled? Lehet csak fiatal vagy és tapasztalatlan és nem volt részed igazán jóban.

Szóval még egyszer azt tanácsolom, hogy minél előbb mondd el neki, de ha ő nem ilyen, mint te, akkor ne lepődj meg, ha nem lesz boldog a kapcsolatotok, vagy nem lesztek sokáig együtt.

2016. dec. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Aszexuálisból is több típus van. Ha abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy "csak" aszex vagy, és nem undorodsz a szextől, hanem semlegesnek tartod, vagyis alkalmanként belemennél a partnered kedvéért, akkor simán lehet párkapcsolatod egy nem aszexuálissal. Ezt kompromisszumnak hívják, és nem csak hetero+aszex pároknak, hanem átlagos heteroszexuális pároknak is szükségük van rá, csak másképp. Pl. én is szoktam a barátommal olyan filmeket nézni, vagy olyan helyekre elmenni, amiket annyira nem szeretek, ő viszont igen :)
2017. febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!