Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyire tolerálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire tolerálnátok ha egy lány (akivel nemrég óta jártok) elmondaná, hogy aszexuális?

Figyelt kérdés

Nem rég óta vagyok együtt egy sráccal mégis úgy érzem, hogy minél hamarabb el kell neki mondanom.

Még mielőtt valaki megkérdezné, hogy akkor miért is vagyok vele együtt: Szeretem ha szeretnek és én is szeretek valakit szeretni szexuális élet nélkül.



2016. dec. 30. 14:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Nomeg az eveknek es a kozos emlekeknek
2016. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem férfiként válaszolok, viszont nőként is azt gondolom, ha ő nem aszexuális, akkor azonnal mondd el és ha utána otthagy, azon se lepődj meg.

Mert hiába szeretek valakit és szeret viszont, ha egyszerűen valaki nem aszexuális, hanem fontos számára a szex, mert a szex jó, a jó szex elengedhetetlen egy párkapcsolatban, mert nagyon sok jótékony hatása mellett élvezetes és oldja a stresszt is, és a nem aszexuális embereknek vannak testi szükségletei, amit meg nem kárpótolsz érzelmekkel.

Arról nem beszélve, hogy elkerülhetetlen dolog, hogy egy idő után a kapcsolat ellaposodjon, elunalmasodjon, elkopnak az érzelmek, felszáll a rózsaszínű köd és nem lesz már lángoló érzelem, akkor mi marad? Semmi.

2016. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
82%

Ez teljes mértékben egyénfüggő.

Elmondhatom, hogy részemről nem lenne gond, de ebből még semmit nem tudunk meg arról, hogy ő hogyan fog reagálni rá.

Egyébként szerintem jobb az elején tisztázni.

2016. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ideig elfogadnám de egy idő után már kifakulna a kapcsolat
2016. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
66%
azért hagynám ott mert nem mondta el minek nézünk elébe.. hamár alapból nem tud őszintén nyitni akk nálam halott a dolog, másrészt imádok dugni, és ha vele nem akk valakivel biztos!
2016. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
25%

Ha csak magamat képviselem, és nem minden férfit a világon, akkor azt kell mondjam az én párom nem maradnál.

Illetve akkor, ha nem lennél hajlandó a kedvemért szexelni.

Teszem azt te nem kívánod egyáltalán, de mondjuk naponta egyszer hagyod magad.

Mert e nélkül nem teljes az élet, és folyamatos szexuális feszültségben úgyis megcsalnálak.

Vagy kidobnálak idővel.

Sajna ez van, ez nélkülözhetetlen része nálam egy kapcsolatnak.

Kivéve ha azt mondod, hogy engeded hogy másokat megdugjak, de nem több. Mármint se virágot vinni, se semmi, csak megdugni. Mivel a szükségletet ki kell elégíteni.

De ha ezt sem, se semmit, akkor nem lenne értelme.

2016. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy aszexuális rendes, hosszútávú kapcsolatot csak egy másik aszexuálissal tud létesíteni. egyszerűen egészséges, normális (most ne vedd sértésnek vagy ilyesmi) felnőtt ember nincs meg hosszútávon szexualitás nélkül. mással szexelni meg hát.. szerintem felejtős a dolog, már bocs.
2016. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé kevéssé. Így max ez egy baráti kapcsolat maradhatna.
2016. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ebből így mindkettőtöknek csalódás lesz.
2016. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt együtt járás ELŐTT kellett volna tisztáznod.
2016. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!