Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felloszexuális lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felloszexuális lennék?

Figyelt kérdés
Szeretem a phaszt, az orális szexet minden másnál jobban. Ha csak meglátom, nem bírok magammal. Baj van velem vagy más is érez ilyent? :o(

2016. dec. 31. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Neked való a cock worship.

The Church of Cock. Ez a neked való közösség. 😋

2016. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Glory hole.

Ott csak a kuki van.

2016. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy ilyet beszereznék otthonra.
2016. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 icu75 ***** válasza:
100%

Szerintem az teljesen normális,ha egy vérbő csaj így érez,én is így vagyok vele,minden pózváltásnál,vagy random szinte bárhol bekapom. Kislánykoromban az ujjszopásról se tudtam lemondani,tizenvalahány éves koromig.De azért érdekel a fa.szhoz hozzánőtt körítés is! :-)

Csak akkor lennél igazán felloszex ha nem is érdekelne hogy kihez tartozik e-nemes szerv akire a nyálad már látványra is indul,mint Pavlov kutyájának a csengőszóra! :-)

2016. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor én vaginaszexuális vagyok.


De már csak heterónak hívom magam, pont mint a társaim. Tudjátok a semmire nem kell új szexualitásokat kitalálni. Ettől nem leszel sem menőbb, sem egyedibb

2016. dec. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 icu75 ***** válasza:
5ös a felloszexualitás nem a fa.sz (fallosz)imádatáról szól,hanem a felláció(szopás) szóból lett képezve! Így ha neked hasonló orientációd lenne (orális fixáció) hetero férfiként a cunnilingszexuális lennél. :-) de szerintem se kell ez az állandó kategorizálás,szerintem mi emberek sokkal "sokszínűbbek" vagyunk ezen a téren is....
2016. dec. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát tudod ha az én fütyimre vadaszgatnanak így azt nagyon elviselnem
2017. jan. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, lány vagy fiú vagy? Ha fiú (és budapesti) írhatnál privire...

F

2017. jan. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én pont a lankadt farokra izgulok főleg ha szőrös
2017. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A petyhüdt nekem is tetszik, csak sajnos nem marad sokáig olyan, ha játszok vele. :o)


========================

2017. jan. 1. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!