Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én lennék a bunkó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék a bunkó?

Figyelt kérdés
párommal fél éve vagyunk együtt, én nagyon szeretem őt és ö is engem de kezdem ugy érezni hogy csak kihasznál. általában kedves velem meg minden de láttam hogy beszélget más lányokkal facebookon és képeket kér tőlük és ezt egyszer szóvá is tettem neki és letagadta...mostanában egyre többször fordul elö.. tudom hogy nem kéne nézegetnem az üzeneteit de már nem bízok benne és egyre jobban elmegy a kedvem több dologtól ami nyílván feltűnt neki, de amikor összevesztünk ezen én nem mondtam neki semmit ez ügyben és aznap már nem is beszéltünk... én érzem magam rosszul pedig szerintem nem kéne mivel ugy konkrétan nem csal meg de kinek ne esne ez rosszul?
2016. dec. 20. 18:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
20/l
2016. dec. 20. 18:07
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthető, hogy ki vagy rajta akadva. Viszont a bizalom hiánya nagyobb probléma szerintem (ami megint érthető, hogy miért alakult ki.)
2016. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az viszont fura hogy nem tudok rá haragudni ilyenkor.. csak egyszerűen ugy érzem hogy átver, hülyének néz, meg nem értem hogy ennek igy mi értelme? kiéli az összes vágyát igy, velem meg nem is foglalkozik? ezt igy hogy gondolhatja bárki is? nem tudom már mit gondoljak..
2016. dec. 20. 18:15
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Ha az en uzeneteim olvasgatnad mar csak azert is felszednek ott valakit mielött kiadnam az utad... neha meglepödöm mennyire parasztok az emberek. Nem is csodalom ha ilyen kontrol mellett menekulne
2016. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem érted.. nem vagyok féltékeny tipus és nem is nézegettem az üzeneteit SOHA de mikor mellette ülök a gépnél és látom, egyértelműen az ilyen tipusú üzeneteket akkor azért szerintem érthető hogy meggyőződök róla hogy feleslegesen aggódok e.. igazán nem érdekel hogy más lányokkal beszélget, de nagyon nem mindegy hogy miről.. dehát kinek mi.. nekem ez nem fér be egy PÁRkapcsolatba.. mert ennek 2 emberről kellene hogy szóljon..
2016. dec. 20. 18:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

A kérdésedben meg is adtad magadnak a választ.

a a bizalom elvész,akkor megette az egész kapcsolatot a fene.

Nincs bizalom? Nincs kapcsolat.

2016. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem kettorol szol hanem a te kontrolodrol, es a bizalomhianyodrol. Ezzel kvazi te provokalod ki, hogy menekulore fogja.
2016. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 hannibalking ***** válasza:

4/7: minden megbízhatatlan balek ezzel a dumával jön és ezzel próbálja mentegetni magát hogy ne ő legyen a saját szarkeverése folytán a hunyó. Gondolom te is ugyanaz a típus vagy mint a kérdező palija, úgyhogy muszáj bevédened őt is meg magad is hogy megmaradjon a szuperioritás érzése és hogy az aki hűséges és bizalommal van nyilván az a mindent elfojtó diktátor. Nagyon gyenge ez a mentség. Gondolom az esetleges nőd ha velem cseverészne meg kéregetne képeket a portfóliómból mellé neadjisten még flörtölnék is vele az neked csodásan esne és még véletlenül sem kérdőjeleznéd meg a lojalitását még akkor sem ha letagadja a fent írtakat ergo szemtől szembe hazudik neked max egy kamu szeretleket odatol az arcodba. Maradj már...

Kérdező: teljesen jogos a kiakadásod, beszéld meg vele ezt a dolgot mert ez igenis bizalmi kérdés már, hogy miért csinálja, miért tagadja le és miért nem érdekli hogy ez neked rosszul esik és érzelmileg kikészít. Been there, done that, amikor a rongy exem engem sorozott ököllel gyomorba négyszer hogy hogy lehetek ekkora bunkó hogy elolvasom az üzeneteit amikor megmondta hogy nincs semmi egy adott f#sszal. Csak épp a következő félrekúrós találkozót beszéltek meg miközben engem tárgyalt ki elég alja módon még hogy nem tud lekoptatni. Ha nem változtat akkor sajnálom de könnyen lehet hogy kuka az ember. Te döntésed, de vedd kézbe a dolgot, ne hagyd hogy semmibe legyenek véve az érzéseid.

2016. dec. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindig nyíltan és egyenesen meg kell mondanod mi a bajod.

Mindig! Különben neked lesz rosszabb.

Mert csak vitatkoztok, de nem juttok a megoldás felé, hiszen a probléma sincs kimondva.

2016. dec. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
de megmondtad. Menj inkabb csekkold a csajod facebookjat
2016. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!