Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sex után mindig kimegyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex után mindig kimegyek pisilni, attól még teherbe eshetek? Mindig azonnal megyek kb 30 mp után

Figyelt kérdés

számomra igy higiénikus, ez megelőzi a fertőzéseket.

a gyerek témával úgy vagyunk a férjemmel hogy ha lesz akkor örülünk neki de nem vagyunk csalodottak ha megjön a menzeszem. nem csináljuk "gyerekcsináló" pózban, és a lábamat sem polcolom fel együttlét után, tehát mi csak szeretkezünk védekezés nélkül


2016. nov. 21. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne menj ki rögtön akkor nagyobb az esélye.
2016. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igen csak érzem hogy igy is ugy is távozik csak akkor másnap cserélhetem az ágyneműt, ha érted...
2016. nov. 21. 11:07
 3/17 anonim ***** válasza:
Tudod, csak a legjobbak érnek célba.
2016. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze miért ne esetnél teherbe.. Nem a húgycsőbe élvez bele a párod hanem a vaginádba.. Lehet hogy rögtön ki mész de mire fel kelsz és ki mész addigra már egy csapat kisfickó halad a méhedből a petevezetőbe.. Nem az összes sperma folyik ki nyugodj meg.. A teherbeeséshez 1 kisfickó is elég.. 33 hkm
2016. nov. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam a a méhed majd a petevezető felé
2016. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

tudom hogy nem konkrétan gyereket csinálunk , de mikor tini voltam vagy csak simán nem voltam férjnél rettegtem a terhességtől, azthittem hogy ha 2 percre bedugja már attól is terhes lehetek , , stb. most meg 4 hónapja semmi.

mindig attó féltem meddő vagyok

régen sokat volt hüvelyfertőzésem (érdekes mód mikor szakitottam az akkora pasimmal azóta soha nem volt) meg hormonnjaim sincsenek rendben

2016. nov. 21. 11:21
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
és ilyenkor elgondolkozom azon, hogy milyen emberek élnek a földön, és hogy az ilyen ember is szavazhat...
2016. nov. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

mármint miért vagy ilyen negativ ?

igen a fiatal lányokat valóban azzal riogatják hogy bármitől teherbe eshetnek, de nem mindenki ilyen szerencsés. egyik barátnőm mondta hogy ő nekik az segitett hogy felpolcolta a lábát , mert a férje spermiumai nem a leggyorsabbak, különbözőek vagyunk. azért a terhesség nem jön olyan könnyen....

2016. nov. 21. 11:41
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is 10 hónap után sikerült a baba én majdnem a Meddőségi papírt kaptam meg mikor kiderült hogy babát várok..
2016. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
mi az a meddőségi papír ?
2016. nov. 21. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!