Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Parázok mert nem tudok elélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parázok mert nem tudok elélvezni, mi a baj? 18l

Figyelt kérdés
Pár hónapja nem vagyok szűz, nagyon jól kijövünk a barátommal nagyon szeretem. Ha magamnak csinálom akkor nagyon nagyon nehezen eltudok menni, csak csiklónál, könnyebben vízsugárral. És akár mit akar hogy csinál nekem nem tudok elmenni.masfel órán keresztül csináltuk múltkor, akkor sem. Ha a kezével masszirozott akkor csak orgazmus közeli élményem volt de mégsem. Úgyhogy múltkor szépen beultunk ketten a kádba és ő csinálta nekem vízsugárral mert azt mondja az ő hibája hogy nem megyek el én is. Az jó is volt.Pedig nem az ő hibaja.Lehet hogy nagyon ráparázok már, mert neki is szar érzés hogy azt gondolja miatta nem sikerül. Ilyen miatt is lehet? Mármint azért mert izgulok közben hogy nem fog menni megint , és megint magát fogja okolni. Vagy más baj is lehet? Amúgy meg élvezem a szexet és kívánom is nagyon és mondtam neki hogy majd idővel kialakul talán hogy velem mit hogy kéne tenni.

2017. jan. 2. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rafeszulsz, akkor az istennek se fogsz elelvezni. El kellene lazulnod. A vizsugarrol szokjal le es tobbet gyakorold egyedul a kezeddel, hogy fejlodjon az orgazmuskeszseged. Ne aggodj, idovel menni fog az :)
2017. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Izgulsz, és feszültnek érzed magad közben.. Ne foglalkozz ezzel a dologgal hogy ki mikor megy el, meg fog történni engedd el magad és Lazulj el nyugodtan és élvezd a dolgot, miközben ellazultál, csukd be a szemed és arra a jó érzésre figyelj csak miközben csinálja neked. :)
2017. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne attól várjátok az élvezetet, hogy benned vanna farka. Sajnos attól őnmagában még nem lesz orgazmusod. A g pontod kell ingerelnie, ami a hasad felőli oldalon van. Testhelyzettel javítgattok az elérésen. Illetve előtte nyalás mellett keresgélje. Ha nem jön őssze akkor sincs gond, mert csikló orgazmusod VAN! még ha nehezen is 😞. Vegyetek egy csiklóizgatót és azt használjátok kiegészítőnek, mert valószínűleg a vízsugár erejéhez hozzászoktál.
2017. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy pohar bor sem arthat!Jo kis gatlasoldo!
2017. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy voltam én is... Ráparáztam és nem ment. Aztán ellazultam és nem törődtem vele hogy elélvezek e vagy sem és sikerült :)

L

2017. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
gyere át hozzám, megmutatom hogy kell élvezni! Balázs
2017. jan. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!