Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a baj velem? Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Miért nem szeretem csinálni? 27N

Figyelt kérdés
Sokan írjátok lányok, mennyire imádtok szo*ni. Én hitetlenkedve olvasom, mert utálom, nagyon utálom. Mi lehet velem a baj? Szeretem a páromat, minden mást szeretek vele csinálni, de ez... Nemhogy nem izgató számomra, hanem egy kellemetlenség, amin túl "kell" esni. Ezt nyílván érzi ő is, nagyszerű érzés lehet :( Mi a baj velem?

2017. jan. 2. 22:18
1 2 3
 1/25 RRR ***** válasza:
84%

a nyalást élvezed,amikor a nyelve hegyén vagy?


gondolom,ezt az utálatot beléd kondicionálták az őseid,,,,,idővel legyőzhető,ha akarod te is

2017. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem tetszik, akkor nem szabad csinálni. Ez a kölcsönös örömszerzésről szól. Mindenki különböző, valaki szereti, valaki nem.
2017. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
19%
Leszbi vagy.
2017. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem lánykènt az a javaslatom, hogy ha a párod el tudja fogadni, hogy nem szereted, ne foglalkozz vele. Mi az, hogy mi a baj velem? :)
2017. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
55%

Attol h valamit nem szeretsz, nem jelent h gond van veled.

Kinek a pap, kinek a paplan.

Szerintrm igy is tok jo h eze ellenere is megteszet, igazan szeretheted a parodat.

2017. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%
nagy dolog a nok nagy resze nem szereti. naes ?
2017. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#1 - igen, azt imádom, éppen ezért csinálom neki én is, nehogymár önző legyek ;)


Egyébként évekig azt hittem, hogy ez egy "szükséges rossz", komolyan, itt a gyk-n olvastam először, hogy mennyire imádja rajtam kívül mindenki :/ Ezért van, hogy csak most fogalmazódott meg bennem, hogy gond lehet velem, nem fiatalabb koromban.


# Nemtudomhányas, aki szerint a lányokat szeretem - nem, igencsak szeretem a szóbanforgó testrészt, csak éppen nem a számban :/

2017. jan. 2. 22:32
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, és más nem lesz attól normális, mert ő szereti, te pedig nem leszel nem normális, mert nem szereted. Kinek ez jön be, kinek az. Nem lehettek egyformák.
2017. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem is engeded, h a szádban menjen el a párod?

Azt mondtad minden mást szeretsz. Popsiba is?

Amúgy nem olyan gáz, h a pasid meg van nélküle.

2017. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

De, azért engedem neki néha hogy ott menjen el, mert ő nagyon imádja :) Önzőségnek érezném, ha soha nem hagynám, főleg úgy, hogy ő szeret kényeztetni.

Popsi - na azt nagyon néha csináljuk, az azért durva, de ha rákészül az ember, nagyon jó tud lenni.

2017. jan. 2. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!