Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apakomplexusos lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusos lányok?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok mennyi a maximum korhatár?
2017. jan. 3. 13:08
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
19%
legyél már tisztában vele hogy 50 évesen 20 éves csajokkal hetyegni elég súlyos lelki szegénységre utal, boldoggá max csak arra a pár órára tesz.
2017. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
24%
Inkább jobb, ha kihagyja az ember az idősebbekkel a kalandot... Jó a végén nem származhat belőle.
2017. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
22%
Ez az oldal tele van aberrált 40-50esekkel akik itt akarnak tini csajokat felszedni.
2017. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
37 vagyok
2017. jan. 3. 15:38
 5/37 anonim ***** válasza:
91%
Én 23 vagyok és nem szabtam sosem korhatárt.
2017. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
81%
19 vagyok és mindig is a nálam kb. 20 évvel idősebbek tetszettek, ők vonzanak és nagyon sokat jár az agyamban. De magamat mindig lebeszélve a saját korosztályomban keresgéltem. A legkisebb különbség 3 a legtöbb 5 év volt, ami messze nem az, amire vágyok, de úgy érzem, nem szabad, nem lehet szüleim-korú férfiakkal ismerkednem.
2017. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
81%

Hát én 39 éves vagyok és bár biológiailag lehetnék az apád kedves utolsó válaszoló, valójában 30 körül éreztem, hogy készen lennék az apaságra, előtte túl gyerek voltam, szóval így nézve marhára nem lehetnék apádkorú ember :)

Fiatalon azt hittem, hogy 39 évesen majd milyen idős és bölcs leszek, de valójában sokszor még mindig csak egy srácnak érzem magam és nem egy meglett férfinak (mondjuk ez a külsőmön is látszik).

2017. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
3%
Na és van olyan aki komolyan ír is ?
2017. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
91%

18 éves vagyok, bizonyos lelki traumák miatt van apakomplexusom. 14 éves koromban jöttem rá, hogy valami nem oké, mikor a kedvenc színészeimet kezdtem el sorolni, és mindegyikük 40+. Az idősebb férfiak vonzzák a tekintetemet, a velem egyidősek annyira nem izgatnak, éretlennek találom őket.

Az apakomplexusom hatvan korig terjed, és tudom, tisztában vagykk vele, hogy ez nem egészséges, sőt, pszichiátriai értelemben beteges, már-már parafíliának tekinthető, de nem érzem túlzottan szégyellnivalónak.

2017. jan. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%
#9: Ha két felelősségteljes ember kölcsönösen jól érzi magát, szerintem az a legkevésbé beteges dolog. Persze, ha valaki félrelép, az teljesen természetes, az nem betegség. Ha valaki kihasználja a partnerét, az nem betegség. Ha valaki annyira tartja a másikat, hogy lesz*patja a diszkóban, aztán lelép, az nem betegség. De ha két felnőtt ember kölcsönösen élvezi az együttlétet, az már beteges, meg fú, de rossz, csak mert nem követnek valami sablont?
2017. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!