Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az amitől számodra egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amitől számodra egy kapcsolatban visszatér a szexuális vágy, a testiség, az erotika?

Figyelt kérdés

Ahogy itt látom több csoportja is van a válaszadóknak. Van aki tapasztalatlan, van aki kíváncsi és tájékozódik, vannak a trollkodók és végül a mindent megélt szexistenek és szexistennők.

Nekem viszont az a tapasztalatom, hogy a régebb óta együttélő párok esetében nemcsak ellaposodik a szex, hanem még abban is bizonytalanok, hogyan adják a párjuk tudtára, hogy igényük lenne az intim törődésre, kényeztetésre. Az, hogy mi van a másik fejében nem tudhatjuk, de hogy mi magunk mitől jövünk izgalomba, mi az amitől leteszünk mindent a kezünkből, hogy a másikat az ágyba rángassuk azzal nyilván tökéletes tisztában vagyunk. Nem gondolom, hogy ide megfelelő válasz lenne az, hogy anyjuk egy szál semmiben szexizzen keresztül a távirányító és a TV között és az sem, hogy apjuk vegye elő a brét a konyhában miközben anya főz. Ezek olyan dolgok, amikre ha nem megfelelő reakció érkezik, az az egyik fél sértetté válik, a másik pedig értetlenné, hogy mi ez most?!

Mi az amitől feléled a vágyad egy hosszabb kapcsolatban a társad iránt? Milyen jelzés esetén vennéd azonnal a lapot?

* A trolloknak üzzenném, a "főzzélpörköltötasszony" remek válasz, erre minden nő a bugyiját elhagyva extazisban rohan a konyha felé, na nem azért, mert felizgultak, de a "mi a tökömet főzzek ma?" problémakör legalább letudva.

Köszönöm az értelmes válaszokat.



2017. jan. 4. 10:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
2-es, 3-as, 9-es mindent megírt! Te pedig ne gondold, hogy cikis helyzetnek, hogy Te kezdeményezel. A figyelem, kommunikáció, szeretet, bizalom megoldhat mindent. Mi 17 éve vagyunk házasok - 3 kiskölökkel - és műxik. Mivel én vagyok a ffi én elviselném többször is de szerintem így is simán a magyar átlag felett vagyuk, pláne a korunkhoz képest! De tudom, hogy a feleségemnél sem a vágy hiányzik hanem az energia - kikészülünk estére - vagy a lehetőség. De a lehető legtöbb alkalmat megragadjuk. A gyerekek meg kreatívvá tesznek :)
2017. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!