Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, akik már próbálták...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, akik már próbálták egyszerre több nővel, milyen volt?

Figyelt kérdés
Olyan jó, mint vártátok, annál is jobb vagy nem volt nagy szám? Hogy sikerült összehozni?
2017. jan. 4. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Nekem tetszett nagyon:)
2017. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Fantasztikus élmény, de nagyon fárasztó volt. Úgy alakult, hogy az egyik állandó szexpartnerem kitalálta egyszer, hogy bevonja az egyik barátnőjét is. :) 22/F
2017. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is nagyon tetszett, bár a két lány sajnos egymással nem foglalkozott. Pedig az még jobbá tette volna! De így is felejthetetlen élmény volt! Szívesen megismételném még párszor :-)
2017. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekünk egyszer egy négyes alakult, de a másik pasi kicsit ki lett zárva a dologból én meg elvoltam a két csajjal.

Amúgy nem jött be, egyszerre több emberre figyelni, azt nézni, hogy senki se unatkozzon, ne bántsak meg senki.

Az érdekes, hogy egyszerre két puncit tudsz fogdosni, két testet tudsz simogatni, összehasonlítani, csókolni két nőt, de őszintén túl sok volt. Nem tudsz semmire sem koncentrálni, túl sok minden történik, nem tudod annyira élvezni mint ha csak egy személlyel kell foglalkozni.

Talán úgy tudnám legjobban elképzelni ha kicsit be vagy szívva és teljesen elengeded magad és élvezed hogy egyszerre 4 kéz fogdos, azt sem tudod ki fogdossa éppen a farkadat.


Inkább ha választhatnék 2 pasi 1 nő felállás lenne, ott legalább 100% egy nőre tudok koncentrálni, de mégis élvezném a többes szex előnyét.

2017. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
NAGYON NAGYON FÁRASZTÓ
2017. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon izgató volt, szeretnék még. :)


Az én tapasztalatom szerint az ilyen akkor jó, ha:

1) a lányok egymással is elvannak

2) egy szerelmes pár + harmadik becsatlakozó van, azaz nem idegenek

3) a lánnyal lehetőleg barátok vagy nagyon jól tudnak beszélgetni

4) nem csak összefutnak egy órára, hanem minimum egy fél nap együtt

2017. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok koncentrációt igénye ezért fárasztó de cserébe a látvány és az élmény - mint a Mastercardnál - megfizethetetlen! Bár volt olyan is, hogy a két nő nagyon egymásra kattant... de ott meg jó volt mozizni! :)
2017. jan. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én szeretném ha legalább 3-4 nővel csinálhatnám egyszerre és legalább 18 20 21 cm hüvelyük lenne
2017. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen többel is többször
2021. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem
2021. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!