Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! A szextől megnyúlh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! A szextől megnyúlhatnak a kisajkak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves vagyok, sajnos genetikailag eleve elég nagyon a kisajkaim, jóval túlérnek a nagyajkakon. Alapjáraton egy egészséges testképem van úgy gondolom, de ez nagyon zavart mindig is. Nagyon sok erőgyűjtés kellett ahhoz is, hogy a barátommal lefeküdjek. Mert bár tudom, hogy szeret, és valószínűleg nem ez fogja érdekelni, engem mai napig zavar. Egy hónapja élek nemi életet, és eddig négyszer voltunk együtt (ritka találkozások miatt) de mindig kértem, hogy kapcsolja le a lámpát iletve legyen söttebb, mert szégyellős vagyok. Amúgy sokat sportolok, izmosvagyok, nincs rajtam fölösleg, semmi bajom a testemmel ezt az egyet leszámítva, de úgy érzem ez rányomja a bélyeget a szexre is. Mondjuk amikor már benne vagyunk a dologba akkor erre nem is godolok, csak átadom magam az érzésnek, bár még nem is csináltuk olyan sok helyzetben. Ami még zavar, hogy egyrészt a behatolás is kicsit nehézkesebb emiatt, másrészt nem tudom ez mennyire lehetséges, de szerintem most még nőttek is, és ha olyan nadrágot veszek fel ami mondjuk nem farmer, hanem testhezállóbb akkor látom, hogy kipúposodik ott, és egyszerűen számomra ez undorító. Nem tudom mit tegyek, mert ő egy szóval sem mondta, hogy zavarná, de nyilván az már inkább zavarja, hogy én ragaszkodom a sötéthez, illetve csak ritkán engedem neki az orált nehogy jobban szemügyre vegyen odalent. Már azon gondolkodom, hogy megműttetem, bár tudom rengetegen ellene vannak, és a műtét is drága, tb-re meg nem merek menni, nehogy összehenteskedjék az egészet és egy életre megbánajam.



2017. jan. 6. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Van akinek gond van akinek nem,ezt nektek kell megbeszélnetek,én több salis puncit kényeztettem már mint babát,semmi nem tud meglepni.

Az hogy a szextől megnyúlnak hülyeség.Ez genetika.

27f

2017. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Genetika, de ha ennyire zavar, én a helyedben gyűjtenék plasztikára.

Szerintem a pasikat ez nem zavarja, viszont ha te ettől önértékelésben kevesebbnek érzed magad, akkor elgondolkodnék a plasztikán.

2017. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hm, csacsiság. Nem lesz a szextől nagyobb.:)

A férfiak nem ezzel törődnek. Hidd el, elég kívánatos vagy számára így is. :)

Mi a barátommal megbeszéltük ezt a témát, mert nekem sem tetszik nagyon a puncim, de ő szereti. :)

2017. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Önbizalomgyűjtésnek, van pár ilyen kérdés gyakorin ls sok pasi egyenesen állítja, hogy neki ez

tetszik vagy a sötétebb punci. Ha téged nagyon zavar műttesd meg, de csak magánba. Amúgy meg szerintem

akit ez zavar az meleg vagy nem érdemel meg. N/21

2018. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!