Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen gátlásos emiatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Maga a probléma abból áll, hogy sajnos a kisajkaim jóval nagyobbak mint a nagyajkaim. Előre is szeretnék elnézést kérni, tudom, hogy n+1 darab ilyen kérdés van már, és már rengeteget elolvastam, de nem tudok napirendre térni ezzel kapcsolatban. Életem első barátjával vagyok jelenleg együtt 3 hónapja. Még szűz vagyok, de szeretnék lefeküdni vele. Nem is a szexel lenne bajom, mert én is kívánom már, és szeretném. De egyszerűen amikor eddig úgy adódott, hogy deréktól lefele is lekerültek volna a ruhaneműk egyszerűen elkezdtem bepánikolni. Tudom, hogy ez egy biológiai adottság, és teljesen normális, de mégha be is írom a böngészőbe ezt a felhozott képek nagyrésze se olyan mint az enyém. Ha lefeküdnénk akkor az sötétben lenne, de nem tudom, hogy mit tegyek, hogy meg tudjak barátkozni ezzel, mert nagyon zavar. Ha orális szexre kerül a sor akkor azért elég szembetűnő lesz a dolog még sötétben is. Alapjáraton semmi bajom inncs a testemmel, nincs rajtam fölösleg, sokat sportolok, úgy gondolom van egy alap magabiztosságom, ez az egy dolog van ami nagyon zavar. Érdeklődtem nőgyógyásznál is, aki mondta, hogy tb-re is megcsinálják ezt a kis beavatkozást, de azzal azért vannak fenntartásaim, hogy úgy milyen lesz az eredmény. Ismerem az ellenéreket miszerint a frfinek úgy kellene elfogadnia ahogy vagyok, és tudom a barátom se emiatt szeretne kevésbé adott esetben. De fürdőruhát is tök kellemetlen felvennem, mert egyszerűen nem áll jól emiatt. Viszont ha most megműttetem akkor utána van egy pár hét lábadozási idő is nyilván, ennyit pedig már nem szeretnék várni a szexel. De egyszerűen olyan idiótán érzem magam emiatt, pedig nyilván nem tehetek róla, de egyszerűen engem taszít ez az egész, és nem hiszem, hogy mást nem. Lentebb csatolok egy linket, internetes kép mielőtt valaki félreértené.

[link]



2016. nov. 22. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Minden nő egyéniség nincs két egyforma. De ez a srác téged szeret mert veled van együt

Ne légy felületes csak a homár pasik undorodnak a puncitòl :)

2016. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs vele, én szopogatnám, nyalnám. Nem kell szégyellni, ugyan olyan szép, mint az átlagos puncik. 27/f
2016. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:

egy punci mindig izgató,ha meg még szeret a pasid,akkor a világ legjobb és legszebb puncija a tied

nehogy átszabasd

meglátod mennyire és hogy gerjed rá a srác..ez majd megnyugtat!!!

2016. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez legyen a legnagyobb gondod az életben
2016. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Senki Alfonz ***** válasza:

Pasi vagyok, szépnem nem mondható , (söt ) , a méreteim alsó középkategóriásak, a fitymám tul hosszu , még sorolhatnám egy fél oldalon keresztöl .....

A feleségemem imádjuk egymást, és a kislányom se reklamált még soha hogy miért nem ugy nézekki mint teszem azt a Travolta bácsi ......

2016. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Senki Alfonz ***** válasza:
Szóval szerintem semmi baj nincs veled , egyet kivéve .... , a sötétben bujkálva takaró alatti szex ( szerintem egy kapcsolat gyors halála ....
2016. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lány vagyok,mondok ennél cifrábbat is: az egyik kisajkam kicsi,babapuncis, a másik meg saláta.. nem rég mondtam el a barátomnak, én is zavarban vagyok szóval lehet lepontoni,de 3 hónapja vagyunk együtt és max félhomályban volt szex. Azt mondta hogy érezte hogy valami furcsa, de azt hitte hogy csak beképzeli, annyira meg nem érdekelte. Megengedtem neki hogy világosban is "szemügyre vehesse", és tökre tetszett neki,hogy egyedi. Szóval szerintem te is csak idővel tudod levetkőzni a gátlásaidat, ha má túl vagy bizonyos számú szeretkezésen, és te is látod,hogy a barátodat egyáltalán nem zavarja.
2016. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyesmi. De még nem volt rá panasz. Mikor én elkezdtem nemi eletet elni még nem volt igy elterjedve a nethasznalat szoval nem olvastam a dolgok után. Nem feszélyezett mert nem tudtam rola hogy ez esetleg gáz vagy nem trendi. Kb 22 évesen olvastam erről először egy cikket hogy milyen gáz a salátapunci. Akkor én is bepánikoltam de aztán leküzdottem és azután sem panaszkodott rá senki sőt téma se volt soha. Na a lényeg h ez egy ilyen interneten terjedo marhaság hogy ez csunya. De nem az. A ferfiak nem ezzel foglalkoznak. A lényeg h nyugodj meg mert nincs miért stresszelni. Amelyik pasi meg ezért beszol ott tuti h a pasival van gond. Olyannal ne foglalkozz.
2016. nov. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogadd el, semmi gond vele, exemnek is ilyen, tök jó volt kinyalni, farkamat is jól körbefogta, nyugi, szeretik a pasik az ilyet is :)
2016. nov. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet velem van a baj, de képen lévő puncival nem, hogy semmi gond nincs, de kífejezetten vonzó.

Nagyon szomorú, hogy nem elég, hogy ritka, de akinek mégis ilyen az is megakarja plasztikáztatni.


25/f

2016. nov. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!