Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A fiatalabb (értsd:12-18)...

A fiatalabb (értsd:12-18) lányok nagyobb százaléka, egy adott "sztárnál" miért csak a külsőt nézik?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy folyton csak a külsejükkel jönnek hogy, "olyan cuki", "helyes pasi", a saját műfajukba (értsd: ének, színészet) lévő tehetségüket meg se említik, meg se tudják indokolni hogy miért tehetséges az állításuk szerint.

Itt van jason sartorius, lányok szerint cuki, de tehetsége az nincs, annyira tud énekelni mint bármelyik átlagember.



2016. okt. 21. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én 19 vagyok ugyan, de nem igen tudok válaszolni, mert ezt én se értettem soha:D Ahhoz hogy nekem egy "híres" ember tetsszen ahhoz kell ismerjem a személyiségét is valamennyire, interjúkból, vagy ha fiktív karakterről van szó akkor a filmből, sorozatból és utána mondom azt, hogy hmm nem is néz ki rosszul. De amúgy ez sok fiúnál pontosan így van és szerintem egyik jelenséggel sincs gond, nem kell megérteni vagy leszólni.
2016. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert ezek a tipikus sztárszerelmek, amikor a fiatalok megtalálják a számukra vonzó külsejű egyént, s majd felruházzák a nekik szükséges és tetsző pozitív személyiséggel, s valójában abba szeretnek bele.


Ez a személyiség ill. párkapcsolati fejlődés egyik fontos eleme, mindkét nemre jellemző.

2016. okt. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!