Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet ennyire szánalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire szánalmas ez a vaginakeresési metódus?

Figyelt kérdés

Csak szerintem gáz, hogy az itt fórumozó férfiak jelentős százaléka itt éli ki a vagina elvonási tüneteket, mindeközben válltig állítják, hogy ők maguk félistenek, de sajnos megunták a modelleket, de azért kéne nekik egy kis pr0sti, illetve minden nő id*óta hülye p*csa, akik nem tartják természet rendjének, hogy bizony törvényszerűen minden férfi elmegy qvázni.

És ha eddig a nő nem hitte ezt a férjéről, a kedves fórumozók biztosan állítják, hogy DE MÁR PEDIG BIZTOS mert minden valamire való "férfi" (akik természetesen csak és kizárólag értelmiségiek és legalább 4 diplomával rendelkeznek) az asszony gyümölcsén kívül pár, poshadtabb gyümölcsbe is belekóstol.



Mi van itt...?!



2017. jan. 6. 17:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Az van hogy a válaszolok nagyrésze vagy 13-4éves kis p@cs vagy egy elhizott igénytelen jóesélyel még szüz looser aki ha már az életben senki nem irigyli arra vágyik hogy itt váltson ki egy minimális elismerést, de aztán lehet tényleg itt midnen pasi egy félisten:D ki tudja
2017. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Tehát a való életben ezért nem látni annyi félistent, mert mindegyik a gép előtt ül és fórumozik.
2017. jan. 6. 17:25
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy téged ez miért zavar? Nem kötelező itt elütni a szabadidődet.
2017. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

Ez nyilvánvalóan egy női mégközelítés. Pontosan az ilyen kirohanások tanították meg a férfitársaimnak, hogy a hallgatás arany. Rengeteg dolgot nem tudtok, hiába bizonygatod az ellenkezőjét.


Nézd, egy egészséges férfi napjában, de inkább óránként gondol a szexre. A dögös titkárnő behajol, a sales-es punci vadító csizmájából egyből bevillan ahogy fűrészeljük. A metrón utazó dögös csajszi ahogy fogja a kapaszkodócsövet, egyből odaképzeljük a farkunkat, kb hogyan mutatna. A fiatal tanárnő sóhajáról egyből beugrik, ahogy veszettül keféljük a mosdóban... és még sorolhatnám. A férfiak lételeme a szex, a kíváncsiság.

Ebbe beletartoznak olyan dolgok, olyan nők akik egyrészt profik a szexben (igen kedves hölgyek, nagyon sokan szenvedünk a frigid botsáska barátnő szindrómától...). Igen vonzó dolog, milyen érzés az amikor te választasz, egyszerű, kényelmes, nem hagy nyomot. Kiválasztod a legbombázóbb csajt, acélkörző seggel, kedves hozzáállással és már ott is egy hús vér szexuális fantázia. A lányokhoz nagyon sok jóképű üzletember, jogász de még orvos, mérnök is jár. Érdekes módon, talán a ronda, szüzike srácok ritkán jutnak el, mert egy prostitól majdnem jobban félnek.


Nekem sok ismerősöm van, akikkel valahogy szóbakerült és kiderült voltak már egyszer lakásos lánynál. Érdekes módon egyik sem ronda szűzfiú.

van egy kifejezetten jóképű jazzgitáros srác, akinek számtalan nője volt, mégis kipróbálta egy aerobicos puncival. Van egy rokonom, őróla véletlen derült ki, mert megláttam nála a Rosszlányok hírlevelet :D kétgyermekes apuka. Persze férfibecsület, ilyenről nem beszélünk.

Másik cimbim teljesen rendben van, kiskutyaképű 30-as cégvezető a srác. Minden országban qrvázott már ahol járt üzleti úton :D

...és ezek a közelibb ismerőseim, ugyanis a férfiak egymás között sem osztják meg ezt. Nem azért mert szégyellik, egyszerűen simán elpletykálhatja a haver az aktuális barátnőnek, aki a kérdezőhöz hasonló hisztérikus pics#ává válik ettől. Kinek kell ez?


Ez amolyan férfi titok kódex, és rettentően bosszantja a nőket :) tán irigység? Rettegés a megcsalástól? Lehet. Harminc felett bizony előjön a nőkből is, hogy hervad a szépség, és bizony bármely egészséges férfi fantáziáját megmozgatja egy gömbölyded sportos fenék, 20-on éves bársonyos bőr, illatozó babapunci. Főleg, ha a feleség/barátnő kezd löttyedni, unalmassá válni...

2017. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

Másik ok soi férfi esetében inkább az időhiány. Egy normális 30-as (mint én például) ilyen korban a legaktívabb a karrierjében. Napi 10-12 órás munka, akár hétvégén is, ha valaki komolyan szeretné venni a saját cégét, esetleg karriert épít, megalapozza szakmailag a 30-40 közötti időt. Nem gyereket akarnak sokan, sőt még komoly kapcsolatot sem.

Nekem nincs időm már bulizni menni, ahogy az egyetem alatt sokszor tettük hétvégén... kicsit már ki is öregedtem a tinikkel telelévő Instantból és társaiból ahol tényleg lehetett szinte minden este felszedni valami részeg külföldi csajt. A Tinder egy opció, simán lehet valaki ott hajt fel féligmeddig komoly vagy komolytalan kapcsolatot. Én még nem tettem fel, de annyira nincs sok kedvem és időm sem csetelgetni. Szóval ilyen időhiányos karriert alapozó fiatal férfiaknak sokszor ideális kaland egy bombajó 95-ös évjáratú jégkorcsolyázó seggű csaj :D nem kérdez, nem követel, nem részeg partiribi, hanem egy profi. Nem tartom egyébnek, mint elmenni egy igényes és szexi masszőrcsajhoz, vagy egy jófej fodráaszhoz aki megmasszírozza a fejemet hajmosáskor, nekem meg áll a farkam a ponyva alatt :D ez mind egyre megy. Felesleges túlmisztifikálni.


Szolgáltatás, férfiaknak.

2017. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Vicces utolsó mert amúgy pont miattad írtam ki a kérdést. :DDD
2017. jan. 6. 18:29
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszi hogy kiegészítetted helyettem a leírást, így már hitelesebb.
2017. jan. 6. 18:35
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Most eltekintve a fenti válaszolótól, én a kérdésed első részéhez ugranék.


Itt a GYK-n, bár ritkán járok ide fel, én azt tapasztalom, hogy többségüknek nem olyan koherens a gondolkodása, mint a 4-es(5-ös) válaszolónak. Tehát itt ilyen tinifiúk, meg kicsit idősebbek irogatják ki az ostobábbnál ostobább kérdéseiket ebben a kategóriában, aztán ah egy válaszból lejön hogy lány az illető, akkor megrohamozzák a pirvátjaikkal. Ezt tapasztaltam már.


Volt tavaly valami kérdés, nem emlékszem rá pontosan, de arra igen, hogy csodálkoztam azon, hogy adtam egy teljesen normális választ, aminek nem volt szexuális töltete (talán nem is ebben a kategóriában volt) és ez szó szerint igaz, 5 perc alatt 19 privátot kaptam fiúktól. Mind ismerkedni, "beszélgetni" akart, képet, stb.


A kedvenceim azok, akik azt írják, hogy szia, lenne kedved beszélgetni? Én ilyenkor mindig megkérdezem, hogy miről. 10/9 esetben a következő szentháromság valamelyike (vagy mindegyik) érkezik válasznak: akármiről, bármiről, mond meg te.


Tehát ők írnak nekem, rgo ők számítanak az én figyelmemre, de én kezdeményezzek náluk. Komoly, nem? :)


Az, hogy mindenfélének elhordanak, amikor közlöm velük, hogy én ugyan nem küldök képet magamról vadidegeneknek az interneten, soha semmilyen körülmények között (sőt, neten senkinek nem küldök képet, ez nálam elv) az már csak hab a tortán.


Sőt találkoztam már magát lánynak kiadó fiúval is, aki magát leszbikusnak álcázva próbált belőlem ilyen szexuális történeteket kicsikarni. Mondjuk azon a szellemi rövidnadrágon jót nevettem, mert rávettem hogy elszólja magát, de akkoris.


Most ilyen "felhozatal" mellett mégis mire számítottál kérdező. :D

2017. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%

Akkor olvasd el az ottani válaszomat. Ismétlem nem nagyképűségből írtam a tényeket. Csak hogy lássátok, normális rendes, talpraesett férfiak (sokszor "jópasi" üzletemberek is járnak lányokhoz. Ennyi. Ez egy nagy tévhit, hogy csak a szánalmas, félénk, ronda szűzfiúj veszik igénybe... de felőlem azt hisztek amit akartok :)


Annyit tennék hozzá, hogy ne úgy képzeljétek el, hogy rendszeresen hetente betegesen függő perverz állatként lányokat erőszakolunk. Én pl összesen 1x próbáltam ki egy helyes és kedves lányt. Felhívtam, megbeszéltük a talit, előre fizettem. Nagyon kis sportos csaj volt, tündéri arc, teljesen természetes stílus... és eszméletlen jól pörgette a csípőjét, egy óra alatt kétszer is sikerült elmennem. Csókolgatott is, totál mintha a csajom lett volna. Azt nem tudom élvezte-e vagy sem, de az fix hogy külsőre szerintem teljesen oké vagyok, nem vagyok félisten, soha sem mondtam... volt 2 komoly és 4 lazább barátnőm már, azért akit meg akartam hódítani, mindig sikerült. egyszerűen kíváncsi voltam, nekem marha jó kis élmény volt. Később még elmentem párszor egy vietnámi-magyar masszőrcsajhoz "happy finishre". Hát ők is tudnak valamit az fix :D hol kapok asian csajt barátnőnek itthon?? sehol.


Kb hasonló a többi férfitársammal. Ők sem rendszeres prostijárók, ez 100%. Kipróbáltuk, mint a füvescigit anno... ettől még nem lettünk narkósok. Ilyen atomronda szorongós prostifüggő gyk-s nőgyűlölőket nem ismerek személyesen...

2017. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

De amúgy utolsó most ki kérdezte azt, hogy hogyan szexeltél a csajjal? Legalábbis én csípőmozgatásokra nem voltam kíváncsi, meg most megint annyit tudtam meg a válaszodból, hogy finom a 20 éves punci meg a vékony sportos punci. wtf?


Az utolsó előttinek köszi.

2017. jan. 6. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!