Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet ennyire szánalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire szánalmas ez a vaginakeresési metódus?

Figyelt kérdés

Csak szerintem gáz, hogy az itt fórumozó férfiak jelentős százaléka itt éli ki a vagina elvonási tüneteket, mindeközben válltig állítják, hogy ők maguk félistenek, de sajnos megunták a modelleket, de azért kéne nekik egy kis pr0sti, illetve minden nő id*óta hülye p*csa, akik nem tartják természet rendjének, hogy bizony törvényszerűen minden férfi elmegy qvázni.

És ha eddig a nő nem hitte ezt a férjéről, a kedves fórumozók biztosan állítják, hogy DE MÁR PEDIG BIZTOS mert minden valamire való "férfi" (akik természetesen csak és kizárólag értelmiségiek és legalább 4 diplomával rendelkeznek) az asszony gyümölcsén kívül pár, poshadtabb gyümölcsbe is belekóstol.



Mi van itt...?!



2017. jan. 6. 17:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Élménybeszámoló, mert láthátóan gőzöd nincs milyen egy lakásos lányhoz elmenni.

Igen vonzanak a jó nők, és gyakran a szexen jár az agyam, ha nincs barátnőm / régen voltam valakivel.

A férfí társaim nagyon nagy része ilyen, egymás között pontosan így beszélünk. A barátod akiben 100% megbízol, ugyan úgy megnézi a csajokat, és el is képzeli ahogy szexel velük. A metrón, a WC-ben, meeting közben stb...


Fogalmad sincs a férfiakról... de sajnos ez jellemző :D


Kifelé perszer normális, kedves férfiak vagyunk kínosan ügyelve arra, hogy leplezzük a "fantáziáinkat" :D rólam biztosan nem mondanád meg az fix, mert kedves srác vagyok, és lovagias a nőkkel. Néha talán túl kedves is :D az tuti, hogy amikor leszarom disznó férfi vagyom, szinte a tenyeremből esznek a fiatalabb csajok :) totál az ellenkezőjét kell tenni, mint amit elvártok :D

2017. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező hagyd rá, ő ilyen formában éli ki magát!

Kényszeres élménymegosztó. :D


Akinek nincsen szociális élete az felállít a fejében egy sajátot, és szentül hiszi na meg prédikálja, hogy semmi kivetnivaló nincs a prostizásban, de csak itt, mert valójában ha ezt megszellőztetné, egy lány sem állna vele szóba.

Igazából így se, de úgy meg esélye nem lenne soha...

Így igyekszik valahogy érvényesülni, hogy neki is jusson az elméleti siker babérjaiból.

2017. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
A lényeg, minden férfi a legjobb színész is egyben :) nőként soha nem ismerheted meg a titkainkat, ugyanis minden férfinak van egy titkos széfje, és nincs olyan nő a földön aki tudná annak kódját :)
2017. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
50%
13-as, leszarjuk, elhiszed? :D
2017. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Akkor minek kérdezted? Minek vagy itt? Milyen értelmes gondolatod volt eddig?

Eddig egy értelmes választ nem tudtál produkálni...


Csak mert én válaszoltam egy kérdésre, talán felnyitottam pár ember szemét a saját tapasztalataimmal. (Sőt örülhetnél... pár rendkívül naív fiatal lánynak segítek ezzel, hogy ne legyen akkora a koppanás.)

2017. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Na, előjött a félisten metódus is.
2017. jan. 6. 20:28
 17/25 anonim ***** válasza:
50%

Hú egy gyk-n élő, prostizó pasi segít nekem, fúú azta!:D


Senki nem kíváncsi a prostis élményeidre, de legfőképp a lányok nem!

Amúgy meg a férfi széf titkait most teregetted ki másfél oldalban, gratulálok! :D


Ja és a férfiak akarják a nőket megérteni, nem fordítva.

"Nem értem a nőket!"

Gondolom ezt a mondatot számtalanszor hallotta mindenki.

A "nem értem a férfiakat" kicsit kevesebbszer hangzik el, mert mi letudjuk azzal, hogy a farkatok után mentek. :)

2017. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%

Nézd, ti vér komolyan veszitek ezt a témát, szánalmasan vergődtök itt péntek este..., elég csak ránézni erre a hisztérikus drama queen kérdésre. Én kiválóan szórakozok a rettentő butus naívságotokon :)

Na léptem, veletek ellentétben nekem van programom péntek estére :P

2017. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Rendben, viszlát!
2017. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én a kérdést sem értem, hol van benne a vaginakeresési metódus?
2017. jan. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!