Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet ennyire szánalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire szánalmas ez a vaginakeresési metódus?

Figyelt kérdés

Csak szerintem gáz, hogy az itt fórumozó férfiak jelentős százaléka itt éli ki a vagina elvonási tüneteket, mindeközben válltig állítják, hogy ők maguk félistenek, de sajnos megunták a modelleket, de azért kéne nekik egy kis pr0sti, illetve minden nő id*óta hülye p*csa, akik nem tartják természet rendjének, hogy bizony törvényszerűen minden férfi elmegy qvázni.

És ha eddig a nő nem hitte ezt a férjéről, a kedves fórumozók biztosan állítják, hogy DE MÁR PEDIG BIZTOS mert minden valamire való "férfi" (akik természetesen csak és kizárólag értelmiségiek és legalább 4 diplomával rendelkeznek) az asszony gyümölcsén kívül pár, poshadtabb gyümölcsbe is belekóstol.



Mi van itt...?!



2017. jan. 6. 17:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
52%

A kedves kérdező nem is érti mit jelent maga a "metódus" szó... csak így próbálja értelmiséginek beállítani magát.


Ez a "félisten metódusnál" bukott ki, mint kisbabából a tejbepapi :D

2017. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Vagy csak te vagy túl hülye.

Kedvedért: [link]

2017. jan. 7. 17:44
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem gáz, sőt szórakoztató, én kb. hetente felnézek a GYK prostis rovatba, néha nagyon vicces szövegek vannak, a 61-es az egyik kedvencem :)

A prostik meg menjenek a büdös p.csába, milyen szemétség már, fél óra alatt megkeresnek annyit, amiért én egy napot, tíz v. több órát melózok, fagyban vagy hőségben, ha úgy adódik. Na jó, azokat, akiket kényszerítenek, azokat sajnálom.

Az ilyen nők, mint a kérdező, a saját kis hozzájárulásukat megteszik a fehér faj kipusztításához, de ez szerencsére nem az én gondom :)

2017. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A "félisten metódus" bármit mondasz, felesleges okoskodás egy idegen szóval, és totál értelmetlen kifejezés. Esetleg a vaginád keresésére elfogadom :D


Ráadásul vicces mennyire kiakadtál, mert szerintem itt senki nem tartotta soha magát félistennek...

Félistennek "női szemmel" én mondjuk egy sikeres férfi színészt tartok, Brad Pitt, Jake Gyllenhaal, Ryan Gosling, Johnny Depp, Leo DiCaprio stb. Na ők bármit megtehetnek, az ilyen hisztérikák kushadva pincsiként viselkednek a környezetükben.


Mi nem vagyunk félistenek... átlag férfiak vagyunk akik szeretik a munkájukat, büszkék arra amit elértek (nem a testükkel), szeretjük a nőket, és főképp szeretjük élvezni az életet, kalandokat. Az, hogy ez részeg Instantos loty..ó, vagy betépett fesztiválos hippi.csaj, esetleg egy városi Rosszlány... nem mindegy? Ez a mi életünk...


Qrvára semmi közötök hozzá :D

2017. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Gyenge próbálkozás, nem fogok privátban képet küldeni :D főleg nem annak aki "Szia szexi"-vel köszön


Annyira azért ne nézzetek madárnak, elvégeztem a Trollkodás alapjai kurzust :)

2017. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!