Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Részegen valóban nem lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen valóban nem lehet élvezni a szexet?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem, a multkor egy buliban megismerkedtem egy csinos fiatal lánnyal.. Volt egy kis beszélgetés,tánc meg ugye bár jó pár pia,és igy ennyi ezt nem részletezném tovább.


A buli lényegében ott végzödött amikor a lánnyal felmentem a lakására,beszélgettünk iszogattunk még egy kicsit,majd szexeltünk.

Gyakorlatilag a csaj volt a kezdeményezö valamint ö volt az aktivabb fél is.


Ezt értem ugy hogy én csak feküdtem ö meg vonaglot rajtam vagy fél órán keresztül. De kb annyira szinten KO-n voltam,hogy aligha éreztem valamit. Csoda hogy a farkam felállt.


Szép lány volt meg minden de egyszerüen nem tudtam elélvezni. Ezt követöen leszállt rolam a lány,azt hiszem kérleltem hogy folytassuk még,de ö elment lezuhanyozni.


A kérdés az lenne,hogy részegen egyetlen férfi sem tudja igazábol élvezni az együttlétet? Vagy csak én vagyok igy vele?


Kicsit most sz.arul érzem magam,hogy a lány mindent megtett,de hiába mert nem tudtam elmenni.



2017. jan. 8. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok volt a pia, egy közepes bebaszási szinten még élvezhető, de te eléggé off voltam, én általában addig iszom hogy még tudjam élvezni :D
2017. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele egy bizonyos alkohol szint után...mintha lezsibbadnék és nem éreznék semmit. 22f
2017. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RRR ***** válasza:
a részegség fokától függ,de így szoktunk működni,ahogy te ilyen állapotban
2017. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szerintem mondjuk akkor is nagyon kinos volt,csak hát amikor barátokkal ki indultunk bulizni,nem gondoltam volna hogy egy lány ágyába fogok kikötni,aztán ittunk is rendesen mint a gödény.


Meg igazándibol ez elött én szüz voltam nem volt soha ezelött semmilyen szexuális kapcsolatom senkivel.


És most csak igy véletlenszerüen össze jött,és szégyenlem ez végett magamat hogy nem élveztem azt a bizonyos elsö alkalmat.

2017. jan. 8. 14:47
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
emiatt sem kell aggódnod, mert kb senki nem élvezi az első alkalmat.. :D
2017. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,mert kb már általános iskolába meglestem a lányokat miközben öltöznek. :D


Fantáziáltam is roluk,ugy hogy gondolom én egy szüz fiunak a punci egy ujdonság,az ujdonság meg minden emberre nagy hatással van,legalább is szerintem,én meg valahogy még sem élveztem.


Bocs ha egyébként hülyeségeket irkálok,de egyáltalán nincs tapasztalatom ebben.

2017. jan. 8. 15:01
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Basszus én meg már csak részegen élvezem, és minél jobban be vagyok rúgva annál jobb.
2017. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a piától impotens leszek. Két pohár bor után már csak hugyozni tudok vele. Égtem is emiatt párszor.
2017. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

volt velem is hogy nem állt fel amikor ittam..nem tudom ennek a biológiai okát de ez így megy :D


Kérdező, te meg ne ess kétségbe mert ez volt az első és nem élvezted..én elsőnél úgy voltam h nem akartam bénázni és úgy koncentráltam h ne süljek el, hogy azért nem élveztem annyira..22f

2017. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
37%

Én egyszer részegen hazajöttem tejfakasztóról és hazaúton biciklivel nekimentem a bokornak is, úgyhogy elég részeg voltam... Hazaérve barátnőmet homályosan láttam és utána elmentünk a városba sétálni én boxerbe ő ruhába... Melegem volt na :D

Aztan hazaerve szexeltunk egyet ami kb 4 órán keresztül tartott és kb. semmit se éreztem :D

2017. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!