Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, ha beleszerettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha beleszerettem abba a prostiba, akihez járni szoktam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok úrrá lenni magamon. Állandóan rá vágyom. Más is élt már hasonlót? Mit tehetnék, hogy ő is belém szeressen?

2017. jan. 8. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem össze jött a párom és abba hagytam.
2017. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Voltam prostinál dél sose voltam hülye hogy beleszeressek, sajnos tudok határt húzni ,igaz van akihez sokat járok de nem azért mert szerelmes vagyok hanem azért mert értelmes és ügyes és nem csak a pénzért csináljuk ,hanem jó egymás társaságában lenni ,ő élvezi hogy egy fiatal jóképű pasi van alatta :) ,szóval nem tudsz mit tenni csak fizess neki és elhiteti hogy szeret, hahaha :D 20/F
2017. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

# 1/2


Sokáig hirdettél?


Azonnal abba tudtad hagyni?

2017. jan. 8. 16:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem sokáig.. Ahogy össze jöttünk rögtön.
2017. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Neharagudj de ez nem szerelem csak vonzalom.Amúgy is ismered hogy milyen ember?Vagy csak azt tudod róla hogy jó vele a szex?
2017. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs erre forgatokonyv.

Mondd el neki sztem...

2017. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azura19?
2017. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne nagyon feszegetsd! Majd a 140 kilós, kopasz kigyúrt 50-es IQ-ju stricije megmagyarázza neked hogy miért. És hogy mit csinálj.
2017. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
8-asnak igaza van, jarhatsz igy is, bovebben nem fejtem ki a dolgot, csak annyit hozzatennek, hogy meglepodnel, hogy azt modnanam, hogy egy stricinek atlagos vagy sokszor atlag feletti az IQ szintje, a mai vilagban az mar egy valosagos szakma, sokszor nem is tudod, de az ismerosod is aval foglalkozik, vagy sot, csaladtagod, de meg akkor tudod meg, mikor 20 ev mulva valahogy csak elkapjak, a legtobbet meg soha nem kapjak el, csak az 50-es IQ talpnyalojat.
2017. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen kor csak fogd meg terpeszd szet a labbat is addig nyald kozepen amig bele nem elvez a szadba aztan a fenket is kozbe egyik kezedel negy ujjal nyomd bele magad ha kozepen nyalod a fenekbe ha fenket a nuniba az ujj masikal meg markold meg a mellett aztan szopdle a csocset kozbe elol hatul ujjatzd is egesz tenyerel erintsd aztan sugd a fullebe beled estem is aztan mikor ultozik vissza a penzt tedd a bugyijaba de kozbe jol kapard meg a csikoljat is markold meg enheny a fenket aztan mikor all nyalj ala is mondaszt Szivesen jarnek veled
2017. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!