Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért viselkedik lekezelően...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik lekezelően egy férfi a szexkapcsolatban? Hogyan lehetne a stílusán változtatni? Tudok tenni szerintetek valamit? Vagy egyszerűbb ha befejezem vele?

Figyelt kérdés
Pontosabban szex közben figyelmes, de azon kívül bunkó.Főleg ha valami nem úgy történik, ahogy ő akarja. Például épp nem érek rá találkozni.Szeretném, ha egyenrangúként kezelne magával.Bár nagyon öntelt férfiról van szó.
2017. jan. 8. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki ezt, hogy így érzed. Ha továbbra sem változtat és ez zavar téged, akkor fejezd be vele.
2017. jan. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 RRR ***** válasza:

ha öntelt sütheted


amennyiben zavar és nem tudod tolerálni,cseréld le

kár idegesíteni magad

2017. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Úgysem fogod befejezni vele :D akkor minek a hiszti...
2017. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pasi ként azt gondolom hogy egy szexkapcsolatot igen is meg kell becsülni, például nagoyn fontos a diszkréció mert lehet hogy a másik fél akár nem független vagy nem szeretné nyilvánosan felvállalni hogy szexkapcsolata van, és ezzel együtt a figyelmesség. Nyilván emberfüggő is de nálam olyan hogy tisztán csak szex kapcsolat sosem létezett mert valamilyen szintű egymásra hangolódás és igen tisztelet is kell hiszen a leg intimebb szférába engedjük be a másikat. Én azt mondanám hogy beszélj vele nyilván nem bíztatlak arra hogy hagyd el mert ezt neked kell tudnod de ha nem változtat vagy ezen is megsértődne érdemes elgondolkozni hogy folytatod-e vagy nem.
2017. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ilyennek nevelték. Kizártnak tartom, hogy a kedvedért megváltozna. Főleg a hozzáállása alapján.
2017. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi furcsa nincs abban,hogy ha ő bunkó, azzal engem megbánt. Viszont ha én emiatt szólni merek neki, csak annyit mond, hisztizek. Pedig ő sokkal hisztisebb. Vagy legyek én is bunkó vele? Ez hiányzik neki?
2017. jan. 8. 23:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudsz egy ilyennek szexelni?
2017. jan. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha bunkó veled, ezt jelezted felé, és nem változtat rajta, akkor fejezd be vele.
2017. jan. 9. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert a nőnek az ágyban és a konyhában a helye azon kívűl fogja be a.....Na jo ez durva volt de nem lehet hogy igy gondolkodik?
2017. jan. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jöttél össze vele, ha ekkora paraszt? Miért maradtál vele? Tényleg ez kell a nőknek? Egy bunkó, aki tárgynak nézi őket? Ha ezek után vele maradsz, akkor meg is érdemled, hogy így bánjon veled.
2017. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!