Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok, ha kiderülne egy nőről, aki bejön nektek és 27-30 év közötti, hogy még szűz és párkapcsolata sem volt?

Figyelt kérdés

2017. jan. 9. 13:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És légyszi kort is írjatok a válaszotok mellé, köszönöm!
2017. jan. 9. 13:24
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Azt, hogy valami komoly gond lehet a külsejével vagy a lelki világával. Egészséges normális nő nem szűz 27-30 évesen. 26/F
2017. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Hatalmas testi vagy lelki problemja lehet annak a nonek aki majd em 30evesen nem volt kapcsolatban. Nagy ivben kerulnem!
2017. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Lenne bennem kétely, de próba nélkül nem hoznék következtetést róla. De jómagam sem vagyok szociális alkat, én is későn, 19 évesen kezdtem el.
2017. jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

nem ennyire drasztikus, mint amit sokan írnak, egy esélyt mindenképpen adnék neki, de tény, hogy óvatosabb lennék.

Az, hogy szűz e vagy nem, nem látható, hiszen az lehet egy egyszeri alkalom is 10 évvel ezelőttről egy futó kalanddal részegen, itt a tapasztalat az ami óvatossá teszi az embert.


Elsőnek elmondanám, hogy van elég sok előnye is ennek a dolognak, néhány abból egy férfinek elég csábító, mint például, hogy te vezetheted be a szex rejtelmeibe és minden amit csináltok az újnak számít. Ez engem nagyon is felizgatna és vagyok annyira idős már 30 évesen, hogy ne kapkodjak el mindent és ne akarjak egy éjszaka alatt világokat megváltani, hanem szép lassan kipróbálni mindent.


Annak a veszélye ami óvatosságra intene, néhány randevú után elalélna, hiszen akkor megismeri az ember annyira a másikat, hogy azért nem volt kapcsolata, mert a világ legflúgosabb embere vagy azért, mert szerencsétlenül jött ki mindig minden (tutyimutyi udvarlók, költözések, karrier, bármi lehet)


De egy dologhoz viszont már nehezebben lenne türelmem, ez pedig a kapcsolati tapasztalatlanság. Aki már volt hosszabb ideig kapcsolatban (akár együtt is lakott párjával), az tudja mire kell számítani, hogyan kell kompromisszumokat kötni, milyen tényleg egy igazi kapcsolat ahol néha le kell nyelni a békát a béke megőrzése végett. Egy független ember aki már 30 éves nem biztos, hogy formálható és beadná a derekát apróságoknak, mert túl megszokta a saját kis életét. Ezt nekem nehéz lenne elviselnem.


Röviden:

nem ijesztene el egy randevúról, viszont az ember olyan párt keres aki hasonló szinten van mint ő. Vagyis ha valaki 18 éves kora óta aktív kapcsolatban él, az nem fog egy 30 éves örök szinglivel kikezdeni, mert túl sok munka.

2017. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi esélyt kapna, mint bárki más is.
2017. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha működik köztünk a kémia, miért kéne, hogy zavarjon ez?
2017. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Ha nekem bejön és működik a kapcsolatunk, mit számít az előélete.
2017. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem kizáró ok...

A kapcsolati tapasztalatlanság valóban LEHET probléma, de nem feltétlenül lesz az...tudnék példákat írni pro és kontra.

2017. jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 évesen veszítettem el, nem ítélkezem, nekem sem fizikai, sem mentális gondjaim nincsenek.


Mit szólnék? Úgy vélem, ha egy ilyen lánnyal összejönnék, lényegesen több figyelmet, törődést és szeretetet igényel, amit én személyszerint meg is adnék neki.


36/f.

2017. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!