Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyi a minimum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi a minimum életkor a szex kipróbálásához?

Figyelt kérdés
És az orális szex kipróbálásához?

2017. jan. 9. 20:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyén függő, aki 12 13 évesen akar csinálja. Mindenkinek egyéni döntése, nevelés kérdése
2017. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem a nagy tömeg úgy 17 körül jut el agyilag is oda, hogy kb. értékelje a dolgokat.

a 12-15 évesek többsége nem igazán fogja úgy értékelni ahogy kell. Megtörténik és ennyi. Persze nagy dolog, meg első, meg stb.

De ez olyan, mint amikor otthon gyorsan összeütsz egy szendvicset és bekapod. Ellenben azzal, amikor elmész egy étterembe és egy finoman felépített menü vár, csak ki kell élvezned.


A szexhez a léleknek is fel kell készülnie, az kevés ha csak a test akarja.

2017. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm ;)
2017. jan. 9. 23:58
 14/17 anonim ***** válasza:
5 éves korban lehet uncsitesóddal kíváncsiságból
2017. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

17 mondjuk hogy ideális.

de igazából amikor az ember érettnek érzi rá magát.

ez az orálra is igaz. és itt hatványozottan igaz,hogy van aki előbb is készen van rá és van aki 20+évesen sincs.

2017. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hát én nekem először 19 évesen volt benne részem, fantasztikus volt, szerelmesen történt :) de a szex azóta sem megy valamiért köztünk nagyon fáj neki...
2017. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 chrisbeer válasza:
fiu vagy? akkor 12évesen már szophatsz :DDDDDDD haha
2017. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!