Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 30-40-es nők! Melyik az a...

30-40-es nők! Melyik az a minimum életkor, ahol már férfinak tartjátok a pasikat és nem gyereknek? Tehát amikortól már ismerkednétek vele, és adnátok esélyt is "arra? " Kort is írjatok!

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 18:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként 26F vagyok.
2014. nov. 19. 18:13
 2/7 anonim ***** válasza:
16!A fölött már vadasznak a fiatal fiukra,Persze nô nem lehet pedofil...
2014. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez nem életkor kérdése mint inkább felfogás, stílus, gondolkodás, a dolgokhoz való hozzáállás függvénye.

Találkoztam már húszas évei végén járó "férfivel" aki rettentően gyerekes volt és alig húszéves "sráccal" aki az életfelfogásával és "korai" felnőtté válásával (az élet rákényszerítette) teljesen megfogott és nagyon szimpatikus volt.

Jelenleg pedig egy fele annyi idős "férfinek" adtam esélyt "arra", mit amennyi én vagyok :) 38N

2014. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En egy ferfit kb.36-tol erzek ferfinek de ez fugg a szemelyisegetol, intelligenciajatol, szoval rengeteg dologtol:-)))


32 alatt senkinek nem adok eselyt:-)))


32/N

2014. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na igen, a biológiai és intellektuális életkor nem esik egybe, van, aki ezt figyelembe veszi, van, aki nem.


Pl. engem sokszor utasítottak már el csupán az életkorom miatt, kb. olyan indok miatt, amit az utolsó is leírt. :) De volt már olyan is, hogy nem utasítottak el...

2014. nov. 19. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Addig jó amíg nem úgy utasít el hogy nem is kíváncsi rád egy két beszélgetés erejéig sem, mert ha belemegy a beszélgetésbe, és normális vagy, hiába vagy fiatal, de a szöveged alapján na meg kicsit külsőre is ha vonzó vagy számára akkor sima ügy. Rengeteg ilyen volt nekem is, mondták ó te fiatal vagy, még szinte gyerek, aztán mégiscsak kellettem.
2014. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a legutolsó pasim 26 éves volt..de elég éretlen gondolkodású volt..:( Szerintem az 5 év, plusz minusz kb. az ideális..az alatt már én nem szívesen adnék..mert azért vannak korosztályi különbségek, bárki bármit mond..és egy tíz évvel idősebb pasival sem szívesen lennék együtt..:)

32/N

2014. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!