Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Depressziós és gondterhelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós és gondterhelt vagyok, mert fiatal korom ellenére több fogam hiányzik. Van olyan szervezet mely ezen a problémámon díjmentesen segítene? 20 N

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 05:34
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Photoshop? Ingyen letölthető :)
2017. jan. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Már mint melyik problémádon? A depresszión vagy a fog hiányon? A foghiányon sajnos nem segítenek ingyen, legalábbis nem tudok ilyesmiről. Bár azt nem tudom,hogy ha tanulsz még, akkor a tb támogat e valamit belőle?
2017. jan. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Díjmentesen?

Nincs!

2017. jan. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Díjmentesen tudtommal tényleg csak a photoshop segít...

Viszont ez az amire tegyél félre akár azzal is hogy komolyan visszaveszel a költekezéssel, illetve szüleidet is fűzd hogy segítsenek- ha tudnak. Meg derítsd ki az okát ennek, hátha megtudod a többit védeni, mert szerintem ez 20 évesen nem normális...

2017. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Nincs.

Aki azt írta, hogy tegyék félre, kérj szüleidtól rá pénz , ha van munkád s megteheted vegyél fel rá hitelt, annak teljesen igaza van. Ennél jobb helyre nem megetne pénz. Szoktak lenni kuponos akciók is! Qponverzum.hu 😉

2017. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, ha pszichológus igazolja, hogy az állapotod miatt vagy depressziós (mert a kapcsolatteremtésben gátol, a párkeresésben, munkahely keresésben, stb.), akkor bármilyen szépészeti beavatkozást fizet a TB. Pl. akár mellplasztikát is (na jó nem az 1000ccm-es nagyobbítást, de pl. lógó mell felvarrását, meg helyreállító műtéteket baleset, gyerekvállalás után), de hajbeültetést, hasplasztikát, arcplasztikát és az esetedben a fogpótlást is, ha egyértelműen bizonyítható, hogy te emiatt lettél depressziós. Mert így a fogpótlás, mint szépészeti beavatkozás, a depressziód kezelésének része, amit viszont a TB támogat.

Tehát a válasz röviden, az, hogy igen, van lehetőség ezt ingyen a TB terhére megcsináltatni, mert nálad ez nem csak annyit jelent, hogy okoz egy megjelenés beli változást, hanem lelki traumaként kihat rád, és pszichés betegséghez vezet.

Mondjuk azt gyorsan kijavítom, hogy lehet nem 100%-ban fizeti a TB de jelentős százalékban, így nem neked kell rá százezreket költened. Mindenképpen keresd fel az orvosodat ez ügyben, és keress meg egy pszichológust is, mert kelleni fog hozzá, hogy legyen róla hiteles orvosi papírod, hogy az állapotod miatt vagy depressziós.

Meg aztán nem ártana kivizsgáltatni, hogy vajon miért vesztetted el a fogaidat. Genetikai, életviteli, vagy más egészségügyi problémából fakad e, mert azt is kezelni kell, hogy a többit ne hullajtsd el idő előtt.

2017. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért mostmár kíváncsi lennék arra a fogsorra... Kb a felének hiányoznia kellene hogy valóban feltűnő legyen a gond vagy legalábbis minden második metszőfognak
2017. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dr. Spleen.

Elég ha hiányzik mondjuk 4 db. Alul felül az első kettő.

Van még 28, de nem fog vigasztalni. Nem az a lényeg, hogy mennyi hiányzik, hanem honnan.

2017. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Crisopher ***** válasza:
Nincs. Nekem is ilyen problémám van, úgyhogy utána jártam a témának. Ingyenes fogpótlás nincs sajnos.
2017. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!