Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Lelkiismeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lelkiismeret furdalásom van anyukám miatt. Anyu bízik bennem, jobbik tag, én pedig titokban az sulitársaim farkát ápolgatom :S ráadásul én vagyok a lány. Mit tegyek? F

Figyelt kérdés
nem akarfok ilyen lenni, anyu is mindig mondja hogy vágassam le a hajamat rövidre, de nem teszem, viszont most lehet megfogom tenni és lányokkal fogok járni. szerintetek ez oké? vagy mit tegyek?
2015. okt. 15. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Most mi van?

Te vagy a lany de kozbe fiu vagy es mas fiu ferfiassagat kenyezteted de kozbe lany vagy. LoL?

2015. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

#1 Mit nem értesz?


Ő egy b'zi aki a faszt szop.

2015. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Szerintem ne változz meg más kedvéért :) még anyukád kedvéért se..légy önmagad,szerintem elfogad olyannak amilyen vagy,de ha még sem akkor kénytelen lesz megszokni.Egyébként sem megoldás,hogy lányokkal kezdesz el járni és fiús leszel mert az csak megjátszás,belül mindig önmagad maradsz.
2015. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Egy jobbikos anyuka nem biztos, hogy elfogadja, mivel azok elvből elítélik a melegeket. Nehéz dolog nagyon, az egyszer biztos. A hajad valóban vágasd rövidre, az sokat dob egy férfiasságon, meghát egy fiú úgy szép, ha rövid a haja. Szerintem előbb próbálj meg elköltözni, s csak utána mondd el neki.
2015. okt. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az off-ért, de nem bírom megállni. Utolsó, ugye ezt a rövid haj dolgot te se gondolod komolyan? Nyilván ízlés kérdése is, de szerintem ezerszer szexibb egy hosszú hajú pasi, mint a mai swagyolo hülye gyerekek, azokkal az nevetséges pamacsokkal a fejükön. Nyilván a rendben tartott, megfelelően ápolt hajra érvényes ez.

Kérdező, te meg magadnak akarj megfelelni, ne anyádnak. Persze ha tudod róla, hogy homofób, akkor nem kell az orra alá dörgölni a dolgot. Igyekezz hamar lelépni otthonról, hogy normálisan élhess.

2015. okt. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Hajlok arra a feltételezésre, hogy apád nincs a közeletekben és te túlságosan kötődsz anyádhoz, annyira hogy a női szereppel akarsz azonosulni.
2015. okt. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát... majd kiderül hogy mi az erősebb nála. A "NAGYMAGYAR HAZASZERETET" vagy a saját gyereke... Remélem tudod, ha nem az irántad érzett szeretete erősebb akkor nincs sok keresnivalód mellette és a jövőben soha többet. Nálunk apu volt ilyen ( nem tag, de nagyon homofób ) de mégis erősebb volt nála a szeretete a gyereke iránt ( amin meg is lepődtem, mert sose volt jó kapcsolatunk + a "fajtámat" is utálta.)
2015. okt. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos itt idegenek a ti kapcsolatotokban látatlanban csak általános tanácsokat tudnak adni.

Én pl. nem tudom elképzelni, hogy egy szülő, főleg Anya, csak mert valami politikai pártot szereti, a saját gyerekét ne szeresse. Vannak extrém esetek, de azért... Pl. a jobbikban is vannak melegek, és a szavazóik között is:-D

Amúgy a nők átlagosan elfogadóbbak a meleg férfiakkal szemben, mert ugye vonzodnak a ffiakhoz. A férfiak meg a leszbikus nőket fogadják el jobban, mert nekik nem is néznek ki annyira rosszul.


Mindenesetre a "lányokkal fogok járni" nem működik, hacsak nem vagy biszex, bár ezt talán már tudnád. Az átnevelés nem működik: azt biztosan tudjuk, hogy az orientációt nem tudjuk változtatni, a számtalan ilyen kísérlet után nem találtak olyat ami elfogadottan működik (szívesen mutatok szakirodalmat a témában)


Én nagyon sokáig elnyomtam magamban a melegség dolgot, bár ne tettem volna, nem is volt szex az életemben. Aztán valamikor elkezdtem pasizni. Valamikor el akartam mondani a szüleimnek.

Én trükköm az volt, hogy Édesapámnak hetekig kiskanálban adagoltam a dolgot, pl. meleg haverokról beszéltem neki, vagy nemtom. Hogy világos legyen, hogy ez az életem része. Aztán vettem egy mély levegőt, és...

Pl nálad kiskanállal való adagolás lehet, ha elmondod, hogy van egy iskolatársad aki meleg, de nagyon kedveled, és ha Édesanyád erre leszólja, akkor jösz azzal, hogy ez most hogy, azért mert meleg valaki, nem lehet jó fej, vagy mi...? Szerintem nyugodtan mutathatod, hogy neked fontos a kérdés, és mégsem egyből ajtóstul...

Najó, most csak elképzeltem vmit, nem ismerem a kapcsolatotokat.

Persze nem összehasonlítható, budapesti liberális család vagyunk és nemmondom, meg mennyivel vagyok idősebb nálad:-D


Amúgy vicces, hogy ilyen fiatal vagy és már szexelsz...:-p

És nem vicces, hogy ennyien szavaznak a jobbikra...:-(

2015. okt. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Lepd meg anyud karácsonyra : lépj be a Jobbik melegtagozatába...
2015. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Ha anyukád nem fogad el olyannak amilyen vagy az már elég nagy baj, de sajnos sok ember hiszi azt hogy a homoszexualitás rossz dolog csak azért mert más, csak azért mert ők nem úgy gondolják (mondom ezt heteroként). Sajnos nem lehet azt mondani hogy ne foglalkozz vele, mert ő az anyád, szerintem mondd el neki hogy mi a helyzet.

És végezetül ne csinálj olyat kényszerből amit nem szeretnél (gondolok itt arra hogy lányokkal randizol melegként), fel kell vállalni azt ami/aki te vagy különben nem érdemes úgy élni hogy elnyomásban vagy emiatt, ráadásul a 21. században ahol ELVILEG már nincs rasszizmus és homofóbia.

2015. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!