Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan elitek meg a Karacsonyt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan elitek meg a Karacsonyt csaladotokkal, ugy, hogy nincs szerelmetek aki titokban ugyanugy rad gondolna? A ket unnep kozott pedig Teged tenne boldogga, hogyan terelitek el a maganyrol gondolataitokat? 24/f Bp.

Figyelt kérdés

2016. nov. 22. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%

megyek inni, keresek pénz.


Ha van, nem tudok inni, és fogy a pénzem

2016. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Nekem az eddig egy karácsony kivételével mindegyik így volt, és pont karácsony környékén sosem volt gondom a magánnyal, 24. én a készülődés mindig olyan szép itthon, a vacsora, az ajándékozás, hogy ilyenkor nem is érzem, hogy nőhiányom lenne.


Meg még mindig jobb, mint abban az egy évben, amikor az exem már valszeg nem rám, hanem az új barátjára gondolt, akivel akkor decemberben csattant el köztük egy csók.. (nem tudom, hogy ezt lehet megcsalásnak nevezni, egyébként februárban szakított velem aztán)

2016. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Ja most nézem, rossz kategória XD
2016. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy, nekem az ugyanolyan nap mint a többi. Évekig így is volt, amíg nem ismerkedtem össze a volt barátnőmmel. Két karácsonyt töltöttem vele, és mindkettő elég zűrösen zárult (a családja is közrejátszott). A mi családunk is elég zűrös úgyhogy nekem az az igazi ajándék, ha egyedül lehetek karácsonykor. (Egyébként csomó előnnyel is jár: nem kell ajándékot vásárolni - pénzt szórni, nem kell többfogásos "ünnepi vacsorával" vesződni, nem kell elviselni a piás társaság ordítozásait, nem kell takarítani, mosogatni, rendet csinálni mindenki után stb.)
2016. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy a családommal lehetek. Ha valamikor, akkor pont az ünnepek alatt nem szoktam magányosnak érezni magam egyáltalán.

Az unalmas és nehéz hétköznapokban sokkal jobban hiányzik egy pasi aki támogatna és lehetne vele szórakozni...

2016. nov. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,szívesen beszélgetnék veled erről,ha gondolod írj :)
2016. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Családom sincs, tök egyedül vagyok, aki tetszik, az meg tojik a fejemre. Dolgozni fogok meg veszek magamnak valami ajándékot, feldíszítem a lakást.
2016. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehezen... Az vigasztal, hogy nem kell egyedül töltenem, a szüleim élnek még. Viszont persze mindig eszembe jut, nem 3-an kellene az asztalnál ülnünk, hanem minimum négyen, de lassan inkább már öten...Én már 39 vagyok, nemhogy feleségem sincs és gyerekeim sem, de még barátnőm sem... És az esélyeim évről-évre csökkennek, az év végén ez hatványozottan eszembe jut.

Talán eltereli a figyelmemet, hogy megyek több templomba zenélni, de összefoglalva a kérdésre a választ: nehezen élem meg.


39F

2016. nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Fel a fejjel!☺ Az ember elete egyedul is lehet teljes, ha vannak szereto baratai aki megertoek.
2016. nov. 24. 14:42
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én beülök a sarokba és sirok egy kicsit xdd 17/f
2016. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!