Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, első orál szexeteket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, első orál szexeteket hogy bírtátok? Nagyon hamar elélveztetek? Mit szólt a lány? Tudta, hogy első nektek?

Figyelt kérdés
Lányok, ha oráloztatok már szűz srácnak, akkor válaszoljatok ti is.
2017. jan. 10. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fantasztikus volt...tulajdonképpen az első szexuális élményem volt az akkori barátnőmmel...22 év eltelt azóta, de most is a top 5 - ben van az az orgazmus...

A lány tudta, hogy első, és nem hagyott gyorsan elélvezni...........:-)))

2017. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
tudta a lány és jo élmény volt, meglehetosen nehezen mentem el de fáradhatalnul dolgozott rajtam, fantasztikus volt a vége :D
2017. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél úgy el fogsz sülni mint a nagyágyú!
2017. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél kivetelesen sokaig tartott. Es nem elveztem el pedig vagy 1 oraig szopott csinalta a csaj. Haverommal partyztuk 2v1-be hajnal 2kor es hajnal 5ig voltunk vele es az ido alatt nem mentem el, nem tudom miert de hulyeseg hogy fel perc alatt elmesz ha birod es azert nyultal magadhoz az eleted soran akkor tovabb fogod birni
2017. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én kb 10 perc után
2017. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Soha nem élveztem el szopástól, de az első volt Az egyik legjobb ennek ellenére.
2017. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A lany nem tudta.

1 orank volt mielott megjonnek a szulei ezert sietnunk kellett, de 40 percig szopott es birtam, utana kiverte inkabb.

A lany azt hitte hogy engem mar szetszoptak azert birom ennyire :D


Masodik alkalomnal mar tobb idonk volt es 1.5 oraig csinalta es meg bugyit is kellett csereljen.


Nem recsitol birtam eddig, fogalmam sincs, lehet a szopastol nem megyek el... volt hogy mar smarolas kozbem is elmentem :D

19f (akkor 18)

2017. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudok elmenni szopástól, de a legelsőnél elmentem kb fél óra alatt. Első barátnőmmel volt és tudta, hogy ő volt az első. Akkor a szájába is élveztem, ezt akarta. Még egy ilyen nagy vágyam, remélem lesz még benne részem :)
2017. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudta, sokkal tapasztaltabb volt, mert fűvel fával...

A poén, hogy pocsék volt. Fogazott, fájt de nagyon. A többinél meg dirigált, hogy ezt igy ugy ott meg ott... pár "toszigálás" után felidegesített és hazamentem xd...

2017. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!