Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy jó kapcsolatban amiben el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó kapcsolatban amiben el van laposodva a szex ez jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
25évesek vagyunk és 8 éve vagyunk együtt.. igazi gyerek szerelemből alakult ez ki. Nagyon szeretem a barátomat és ő is engem viszont érezhetően el van laposodva a szex mind a kettőnk részéről.. sok újat próbálgattunk már de még mindig lapos.. Barátom tudom, hogy kipróbálná 2 lánnyal és arra gondoltam, hogy belemegyek az ő kedvéért. Neten már kinéztem egy lányt akihez elmehetnénk. Tuti feldobná az életünket ez a kis kaland viszont nem tudom, hogy én hogy tudnám utána azt elviselni h mással is lefeküdt meg, hogy milyen lenne látni ha mást elégít ki vagy más elégíti ki... valakinek van hasonló tapasztalata? Vagy jobb ötlet a szexuális élet fellendítésére? Köszönöm a normális válaszokat!
2017. jan. 11. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Fura lehet neked, ha a párodnak lapos! :)
2017. jan. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Te amúgy szeretnéd lánnyal? Szóval van benned egy kis kíváncsiság, hogy kipróbáld egy lánnyal vagy csak a párod kedvéért akarod? Ha csak a párod akarja, akkor ne menj bele, nem fogod tudni feldolgozni, hogy más lány lecopja, vagy, hogy másban van benne, mást csókolgat. Ha te is akarod, mármint, hogy téged is kényeztessen egy lány, te is vágysz rá, akkor oké, de amúgy ne.
2017. jan. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Ahol a szex már el van laposodva, azt én már nem nevezném jó kapcsolatnak...


Egy édes hármasba csak akkor menj bele, ha te is szeretnéd, mivel, ha belemész már nem tudod visszacsinálni és végleg megmérgezni a kapcsolatodat, ha nem tudsz rajta túllépni és még sem jött be a dolog...

2017. jan. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Ott a gond,hogy "belemegyek az ő kedvéért". Ha te nem vágysz rá kicsit sem, akkor nincs értelme. Akkor inkább valami másfajta, kettőtök közötti szexuális dolgot próbáljatok ki, bdsm, extrém helyek, szexklub-swingerklub nyilvános fülkéje, stb. szerintem ezzel előrébb leszel. A 3-asnak akkor van értelme, ha mindenki akarja.

30F

2017. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

"viszont nem tudom, hogy én hogy tudnám utána azt elviselni h mással is lefeküdt meg, hogy milyen lenne látni ha mást elégít ki vagy más elégíti ki..."

Amíg ez nem változik ne menjetek bele, mert nettó megcsalásnak fogod érezni, még akkor is ha te belementél és magadat fogod okolni, amitől még szarabb lesz, és rámegy a kapcsolatotok.

A srácok tudnak érzelmek nélkül szexelni, így simán élvezné a másik csajt, és utána is csak téged szeretne, de ha te ezt nem így éled meg és nem tudod kezelni addig ne menj bele. Semmiképpen sem.

2017. jan. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben nem mennék bele, a 3ashoz elég fejlett szexuális intelligencia kell... Amíg nem érzed azt, hogy felizgatna, ha mással látnád, hogy neked mindenféle hátsó érzelem nélkül örömet okozna az, hogy más elégíti ki, addig nem szabad szerintem... Viszont jó hír, hogy ez változhat az évek mulasaval, nálam 30 felett, és 10+ éves kapcdolattal kattant át valami...
2017. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor csináljátok ha te is szeretnéd illetve gondolkozz el a 2 pasi és te felálláson is
2017. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!