Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mennyire fontos az, hogy az első szexuális élmény olyasvalakivel legyen, aki igazán viszontszeret titeket?

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon fontos!!! Rohadtul fáj és olyannal akarjuk, aki szeret. Kizárólag pasi kérdezhet ekkora marhaságot. A többit is olyannal szeretnénk átélni, akibe nemcsak mi, lányok, vagyunk szerelmesek, hanem a srác is belénk. Nem vagyunk szex játékok! Erről szokjatok le! Őszintén szólva sajnálom, hogy az elsőm nem szeretett igazán és csak néhány hónapot tartott a kapcsolatunk. Ha jobban megfontoltam volna, akkor kizárólag a jövendőbeli férjemmel fekszem le. Bocsi a kiosztásért.
2017. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Teljesen egyetertek az elottem szoloval!

Nagyon fontos!

2017. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos!!! :)
2017. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

ez első válaszolónál ott a pont!

18/L

2017. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos hogy fiú tette fel a kérdést,-lehet hogy egy lány volt, aki túl akar lenni valakivel a dolgon.és kiváncsi volt a véleményünkre.


sajnos én is abba a hibába estem,hogy akivel történt én nagyon belevoltam zúgva,ő meg kihasználta csak a dolgot. Azóta is bánom.szóval fontos hogy a másiknak is fontosak legyünk

2017. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még egy férfinak is nagyon fontos, hogy azzal veszítse el akit szeret nemhogy egy nőnek! Én sajnos nem tudom elmondani azt, hogy azzal veszítettem el aki tényleg igazán szeretett azóta is bennem van egy rossz érzés...mintha nem azzal veszítettem el volna akivel kellett volna.

24f

2017. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Utólag fontosnak gondolom. Bánom, hogy nem olyannal történt.

Akivel megtörtént az nem volt velem őszinte, csak kihasznált. Persze én is hülye voltam, hogy bevettem. De hát akkor még naiv lány voltam.

Persze nem tragédia. Nem befolyásolta ez a további kapcsolataimat. Csak azt bánom, hogy nekem nem olyan szép, romantikusan alakult ez az élmény.

2017. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm minden válaszolónak a segítséget, és amúgy igen lány vagyok, azért tettem fel ezt a kérdést, hogy ne essek bele ebbe a hibába, még egyszer köszi mindenkinek :)
2017. jan. 11. 15:08
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az lenne a természetes. Sajnos mára szokás lett pusztán divatból elveszíteni. Ma az a "menő", akin 16 éves korában több fäszt szopott, mint fagylaltot.
2017. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!