Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Spriccelős orgazmust mivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spriccelős orgazmust mivel lehetne felfogni, hogy ne áztassunk el mindent?

Figyelt kérdés
Spriccelve megyek el, egy aktus alatt többször is, ami nem kevés "folyadékot" jelent. Sajnos a duplán hajtott törülköző sem képes megállítani, hogy ne legyen minden tiszta víz. Akik hasonló adottsággal rendelkeznek, azoktól szeretném kérdezni,hogy ti mit használtok?
2017. jan. 12. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha a duplán hajtott törölköző nem elég akkor 4 rét hajtod. Ehhez már lassan fürdőlepedő kell. Nekünk is az kellett, mert barátnőm durván sokat spriccelt. :) De megoldható. Vagy 2 törcsi. Esetleg menet közben ha nem akaszt meg nagyon titeket a hancúrozásban törcsi csere.

Erre is volt példa.

2017. jan. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Még nem találkoztam olyan csajjal, aki ne spriccelt volna a kezeim között...

Amúgy szex shopokban van direkt nedves játékokhoz vízhatlan lepedő... mi konkrétan ha tudjuk, hogy lesz egy délelőttünk pl együtt és ráérünk belemelegedni a dolgokba, egy nagy fóliát szoktunk a lepedő alá teríteni... csak rossz hangja van, ha alvás közben mocorogsz, de nem éri el semmi az ágyat... mi amúgy a pisit sem vetjük meg szex közben...

2017. jan. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Remélem a bababoltban kapható vízhatlan lepedő megfelelő lesz erre a célra! :)

2017. jan. 12. 09:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a lepedő alá egy erősebb (lépéslló)fóliát tettünk, és szó szerint tudtunk fürdeni kedvesem élvezetében 😉 de a gumilepedő is jó, csak a mi ágyméretünkben nem találtunk 😒
2017. jan. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy szép lány puncija pont erre való, hogy ne a lepedőre menjen:)
2017. jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vödör, szobanövény....
2017. jan. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
A számmal
2017. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ha nálunk otthon ez lenne a standard, akkor azt már tudom, hogy mivel NEM tudnám felfogni: ép ésszel:-)))

Amúgy élvezném a dolgot.

2017. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Borzalmas, hogy ennyi pasi nem tudja kielégíteni a csaját...
2017. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Noisy23 ***** válasza:

Nem tudom elkepzelni se h milyen érzés spriccelve elmenni..... 28 leszek,több,mint 10 év alatt összesen 1x volt hüvelyi orgazmusom évekkel ezelőtt de 'száraz' volt :D

Nem is tudom mit tettem volna ha ott elkezdett özönvizet árasztani a pasimnal...

2017. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!