Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hogyan éltétek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan éltétek meg a spriccelős orgazmust? Számomra elég furcsa volt.

Figyelt kérdés

Persze remek is, de mintha bepisiltem volna kb. Nem is igazán tudom eldönteni, hogy mi is történt. Nem tudtam kontrollálni, csak jött, jött... :D A partneremnek tetszett, de én egy kicsit undorodom is magamtól miatta, mert olyan koszosnak érzem magam.

Nektek milyen érzés volt?



2016. okt. 24. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Nekem jó érzés volt.

Semmi undorítót nem találtam benne.

2016. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Ez most komoly? Mire jó hogy ezt csinálod? Na rakjad el a kis kukacodat és húzzál aludni.
2016. okt. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 alak88 válasza:
68%
Szia. Ne szégyelld örülj, h átélted. Világ egyik legvonzóbb látvány amikor egy nő annyira élvezi a dolgokat, h spiccelve megy el.
2016. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!