Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van mostanaban mindenkin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van mostanaban mindenkinek csak szexpartnere?

Figyelt kérdés
Ennyire elfajult volna a vilag hogy mindenki csak k..rni akar de odaadoan szeretni meg nem? Ha neg valaki pont komoly kapcsolatot akarna csak olyakat fog ki aki meg csak k..rni akar. Nem ertem a mai vilagot. 18/L

2017. jan. 12. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Jelentem alássan én is komoly kapcsolatot is szeretnék! Szóval még nem haltak ki a normális pasik:)

Hozzád kicsit már idős vagyok, de én se adom fel :)

2017. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Idosebb korosztalybol igen vannak olyanok mint te. :) de a korombeliekben sajnos nincs. Es mostanaban azt veszem eszre hogy az ilyen 14-15 eves kis lanyok is 20-25 eves emberekkel jarnak es meg le is fekudnek veluk. Azt meg nem veszik eszre hogy csak a szex miatt vannak veluk forditott esetben meg pedofilok akik ezt csinaljak es bortonbe csukatnam oket hogy eletuk vegeig ott dogoljenek meg..
2017. jan. 12. 14:59
 3/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet hogy azért járnak idősebb pasikkal mert a fiatal kisfiúk csak a szexre mennek! Igaz egy 20-25 éves pasi is nagyon gyerek még. De nem értem hogy miért vagy ezen ki akadva!? Mindenki azzal van akivel boldog ,és jól érzi magát vele! Nem kéne mások dolgával foglalkozni:) Ez a baj a magyar emberekkel.
2017. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy az a személy aki 14. élet évét betöltött lánnyal folytat szexuális kapcsolatot, Nem számít bűn cselekménynek! Lehet akár 90 éves is az a férfi! Egy 14-15 éves lány már el tudja dönteni hogy kivel akar járni/szexelni! Nem hiába 14 év a beleegyezési korhatár! Úgyhogy ha az a tini lány-idősebb pasi ezt élvezi akkor egészségükre. Az is más amikor egy pasi fiatal lányokat erőszakol meg! Az olyanra én is azt mondom hogy a börtönben van a helyük!
2017. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

En 19 eves srac vagyok, es visszautasitottam minden ajanlatot az ilyen csak dugni akaro csajoktol.

En szuz vagyok es csak szerelembol veszitenem el. En a szuzesseget erteknek tartom, nem hatranynak amitol minnel elobb meg kell szabadulni.

2017. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Miből gondolod kedved kérdező, hogy ez csak mostanában van így, és hogy egyáltalán "elfajult" a világ ilyen téren?
2017. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
kedves*
2017. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Egyszer egy kisfiú hazavitt egy hernyót. Nap mint mint nap figyelte, ahogy fejlődik, ahogy egyre nagyobb lesz. Aztán a hernyó egyszer csak bebábozódott. Megijedt a kisfiú, de utánanézett, s megtudta, hogy ez így természetes. Ki kell várni az idejét. Tehát várt.

Aztán egyszer sok idő múltán megtörtént a csoda, megrepedt a burok, és a lepke kezdett előmászni belőle. De nagyon nehezen ment! Ijesztő volt látni a szenvedését. Sokszor látszott úgy, hogy feladja, és nem lesz belőle életképes egyed. Órák múltán aztán a kisfiú nem bírta tovább tétlenül nézni a rovar szenvedését. Fogta anyuci körömvágó ollóját, és levágta a burkot. A lepke felszabadultan mászott elő. De akárhogy próbálkozott is, nem tudott szárnyra kapni. Csak mászkált körbe-körbe, míg el nem pusztult. A fiú megsiratta, és mardosta a lelkiismeret, hogy valamit talán nem jól csinált. Talán elvágott valamit, amit nem kellett volna?

A kisfiú felnőtt, de az állatvilág iránti szeretet és kíváncsiság megmaradt benne. Kutató lett. Inszektológus. És sok év után sikerült megfejteni a rejtvényt. A rovarnak szüksége van az erőlködésre! Mialatt ugyanis birkózik, mialatt erőlködik, vért pumpál a szárnyak ereibe. Ez segít szétfeszíteni a burkot, de ez segít a szárnyak kibontásában is. Erőlködés nélkül szaporodásra képtelen lesz, mert nem tud repülni. Csak magának él.

Mi, az idősebb generáció, mindent megadtunk a gyerekeinknek. Ők már nem tanultak meg meg szenvedni, küzdeni, kivárni dolgokat, vagy adni magukból valakinek. Ők csak a jót, csak az édes habot akarják az életből. A vele járó kényelmetlenségeket, rágós dolgokat undorral félrelökik.

2017. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolso valasz ado teljesen egyetertek veled. A legtobb szulo mindent megad a gyermekeinek ezert kurvulnak el y sokan es lesznek pawa csirak akikbol legtobb esetbe semmi lesz.
2017. jan. 12. 16:56
 10/17 anonim ***** válasza:
Mert szerinted régen nem jártak csak úgy össze dugni az emberek? Nyilván a szüleid nem ezt mesélték neked, de attól még volt ilyen, képzeld.
2017. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!