Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mast is zavar ha a szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mast is zavar ha a szexpartnere folyamatosan mas lanyokrol beszel? Fiuk ezt miert kell?

Figyelt kérdés

Egy nalam fiatalabb sraccal szerettem volna rendszeresen szexelni, viszont egy ideje csak arrol beszel, hogy megmutatja kit akar megd*gni, hogy az adott illetovel mit leveleztek es hogy mennyire odavannak erte a lanyok (de ugy 50-60 kulonbozo) stb stb. Az en erzelmi eletem ugyanakkor tabu, es akiket valasztanek magamnak, vagy eddig voltak, azok 'csunyak es gazak'.


Tenyleg semmi mast nem akarok csak szexelni rendszeresen, de anelkul hogy mindennap arrol kene beszelgetni, hogy o most eppen kit hogy szedit. (Egyszer-egyszer siman beleferne, de igy hogy az ido 80%-aban...)

Errol, hogy lehetne leszoktatni? Mas ilyen jellegu kapcsolatban is ez a fo tema? Miert kell ezt mondogatni fiuk?


2016. júl. 15. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Csere érett...


23/F

2016. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt en is megakartam kerdezni ma :D Megeloztel.
2016. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ezeket csak ő mondogatja,tényleg nem találsz más nem szellemi fogyatékos partnert csak szexre? szánalmas vagy hogy ezeket hallgatod,egy idiótától.
2016. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Fejér megyéből női szexpartner?


23/F

2016. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert a "kapcsolatotok" olyan funkcióra épül csak, hogy ez megengedhető.

Nem kioktatás, de ha csak szexet akartál, akkor miért vársz minden olyan mást, ami ezen felül van?



"Tenyleg semmi mast nem akarok csak szexelni rendszeresen, de anelkul hogy mindennap arrol kene beszelgetni, hogy o most eppen kit hogy szedit."


Mellesleg, én jelenleg egy hosszabb párkapcsolatban vagyok, és annyit szexelünk, hogy már a nyulakat is leelőzzük.

Ezen elgondolkozhatnál, hogy egy szexkapcsolat meg egy párkapcsolat miket tartalmazhat. Bár, ez nem fog menni neked, ha te is agymosott vagy a párkapcsolat felnagyított negatívumaival kapcsolatban.

2016. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
fiuk ezt miért kell? a fiuk ezt nem szokták,csak az agyatlan fiatalabb srácod.
2016. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem is van szexpartnerem,de nem beszél más lányokról,ha mondaná addig lenne csak partnerem,aztán mehetne.
2016. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha csak dugtok nem mindegy mit mind vagy csinál ha benned van a farka?
2016. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"hogy mennyire odavannak erte a lanyok (de ugy 50-60 kulonbozo)"


Azért elég jó memóriája lehet a gyereknek, ha ennyi lánnyal tud foglalkozni egyszerre. Nekem ennyi ember nevét is nehéz lenne megjegyezni.

2016. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Sz.rt se értek. :) Egyikőtök sem.
2016. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!