Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehetne a megoldás nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetne a megoldás nehéz esetben?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel ritkán szeretkezünk,miattam. Sajnos én korán elélvezek illetve tartok attól nehogy,, becsússzon,, egy baba. Hüvelykúpot és óvszert használunk. Tartok attól hogy nehogy,, olyan,, legyen vlmi szex után ezért rögtön utána fürdök.


Állandóan valamelyikünknél vagyunk,ahol a szülők otthon vannak, így nem igazán adottak a nyugodt körülmények. Nehéz lenne elmondani hogy most miért is megyek fürdeni vagy nehogy meghallják a hangokat..


Két három havonta szeretkezünk csak, de petting van köztünk. Igyekszem én kielégítése őt orálisan, ő is izgat orálisan de én nem élvezek el.


Hasznos ötleteket kérnék. 28f 24n


2017. jan. 12. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
24 meg 28 évesen szerintem azért már valamelyikőtöknek lehetne egy albérlete. Vannak olcsóbbak is, nem mind kerül 100 ezrekbe. Mert erre más megoldás nincs. Vagy elmentek néha hotelekbe.
2017. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

28 évesen elég durva, hogy ennyire bénák vagytok. Mármint, simán lehet úgy csinálni, hogy ne legyen utána olyan semmi... Nem kell rögtön lefürdeni, csak oda kell figyelni, óvatosnak kell lenni, és le kell törölni a farkadat.

Az pedig, hogy ilyen betegesen félsz a terhességtől, teljesen indokolatlan. Ha rendeltetésszerűen használod az óvszert, az nem fog kiszakadni, és nem esik teherbe a lány. Emellé hüvelykúpot is használtok, szóval teljesen be vagytok védve a terhesség ellen. Akkor mi ez az óriási aggódás?

Az pedig, hogy korán elmész, részben pont ezeknek a beteges mértékű félelmeknek köszönhető.

2017. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A védekezést tökéletesen leírták előttem, nem értem a félelmed. Nem kell tartani a terhességtől.

Na de szerinted a szülők nem tudják mit csináltok? Hát ne haragudj, de ennyi idősen már csak kimehetsz a fürdőbe, akkor, amikor tetszik. Meg lehet halkan is csinálni, hogy a hangok ne zavarjanak másokat. Nem is értem ezt hogy lehet bírni. Vannak, akik örülnének, ha egyáltalán lenne így hol együtt lenniük. Legvégső esetben összedobtok öt-ötezer forintot és kivesztek egy szobát.

2017. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28 évesen elég durva ennyire parázni a terhességtől. Pláne, hogy duplán védekeztek. Lazíts már haver! Nem olyan könnyű teherbe esni. Tudod, vannak akik évekig megszakítással csinálják és nincs baba.
2017. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, Haver, de leírták előttem a lényeget. Én mint szülő mondom, hogy semmi kivetnivalót nem találtam abban, mikor a lányom barátja (ma férje) itt aludt, és lehallatszottak néha a hangok ! Sőt, összefutottunk a sráccal, véletlenül a fürdőben, mind ketten meztelen.Zavarba jöttünk, de mosolyogtam és mondtam : Már látom miért szeret a lányom ! - és ennyi.Utána strandon,stb. nyugodtan zuhanyoztunk együtt. Szóval ne parázz ! Úgy is gondolják, mit csináltok !
2017. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hiába, nem való mindenkinek a szex. bár kb 16 évesek szintjén vagytok, az a baj.
2017. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!