Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen emlekezetes szexualis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen emlekezetes szexualis elmenyetek volt?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy mostani parotokkal, ex-el, prostival, egyejszakas, vad, erzeki, fetis, vicces hazon kivul vagy belul. Barmilyen sztori johet, barmilyen reszletesseggel ;)
2017. jan. 13. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Csillag.

esti kötelező fürdés.

Átment rajtam egy egész horda, mázsa alatt egyik sem volt.

elég emlékezetes volt.

2017. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
haverokkal hárman raktunk meg egy csajt...elötte buli lemortizáltuk a csajszi házát:) másnap hárman a szülöi ágyba köztünk a kiscsaj szétkeffentve mikor éktelen sikitás...Megjöttek muterék hamarabb jöttek haza nyaralásbol...anyuka örjöng fter csak röhög..amig meg nem látta hogy a 30 éves konyakja is eltünt..na akkor huzta a vadászkést..mi meg kisgatyában futottunk le a Hegyalja uton:)..na az vicces volt:)
2017. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat 1. tessek betartani a torvenyt ezek utan ;)
2017. jan. 13. 16:49
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha a legemlékezetesebbet kéne megnevezni, akkor azt mondanám, amikor hármasban nyomtam két csajjal. Az élmény fenomális, de cserébe nagyon fárasztó is volt. :) 22/F
2017. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
4es grat
2017. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Több is volt. :) Utólag visszagondolva nagyon vicces némelyik.

- első barátom vitorlás oktató volt, vele jutottam el az adriára párszor. Az orrkabin volt mindig az övé, két emlékezetes élményem is köt oda: egyik alkalommal éppen orális ápolásban részesítettem, amikor szó nélkül benyitott a csapat főnökasszonya, "ja ti itt vagytok?" megjegyzéssel halál nyugodtan kinyitotta a szekrényt, kivett egy törölközőt vagy mit, majd kiment és szépen becsukta maga mögött az ajtót. mindezt a fejemtől és a pasim farkától kb 40 cm-re. A másik, szintén ez a kabin, szeretkezünk, lovaglópóz. Irtó meleg volt, a kabin alacsony, úgyhogy a tetőablakot kinyitottuk, és egy kukoricakonzervvel támasztottuk ki. Pontosan emlékszem, a fejem éppencsak elfért a kitámasztott ablak alatt - azt nem tudom, a többiek mennyit láttak-hallottak belőlünk.

- Egy határ menti faluban dolgoztam akkoriban, tél volt, koraeste, tök sötét, hideg, havas idő. Kocsiban szex, közben egyszerre látunk szembejönni egy zseblámpát - határőrök ellenőrizték, mit keres egy autó a szántóföld szélén. Exem gyorsan előremászott, ölébe kanyarított egy pulcsit, és fapofával váltott pár szót a határőrrel ("minden ok?" "aha" "vadásztok?" "aha" "akkor rendben". Jó fej volt, nem világított be a kocsiba. :) :)

- Szintén ővele történt meg életem egyetlen olyan élménye, hogy mindketten szó szerint reszkettünk a vágytól, amikor annyira kívánod a másikat, úgy remeg a kezed, nem bírod kigombolni a gombokat. Így utólag leírva, olyan giccsesnek tűnik, de tényleg az történt, hogy nem jutottunk el az ágyig, hanem előtte 2 méterrel lerogytunk a parkettára, téptük-ráncigáltuk egymásról a ruhát, és ott szeretkeztünk.

- Másik alkalommal, szintén télen, csak elugrottunk az irodából szintén ki a szántóföld mellé egy - mi úgy hívtuk - "életmentő kefélésre", amikor az ember szigorúan csak a nemi szerveket teszi szabaddá a ruhából, és az a pár másodperc tökéletesen elég a teljes izgalmi állapot elérésére.

- Szintén vele, szintén villámdugás volt: közös főnökünkkel mentünk megnézni egy ismerős tehenészetet, és amíg a nagyfőnök az ottani fejessel beszélgetett az udvaron, mi a mögötte 10 méterre levő szénapajtában "néztünk körül". Lebukási veszély maximális. :)

- Másik exemmel hármasban voltunk a legjobb cimborájával, azok jó bulik voltak, tóparton, meg a cimboránál otthon, néha felvettük videóra (micsoda poén, máig megvan a VHS kazetta, kár hogy már le sem tudom játszani semmin...)

- Vele szexeltem egy ügyvédi irodákkal teli társasház lépcsőházában, a postaládáknak támaszkodva, mai napig érzem az arcomnak nyomódó hideg fémet. :)

- legjobb barátnőmmel egy egyetemi bulit követő józanodó zuhanyozás közben/után csókolóztunk, majd pár nappal később egy villányi bortúrával összekötött buszos tanulmányúton a buszban kotorásztunk egymás bugyijában. :) Vele voltam másik irányú hármas partiban is, azaz két lány egy fiú felállásban.


Egész jó dolog visszaidézni. :)

36/N

2017. jan. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6 s gratulálok a sok szép élményhez😉
2017. jan. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
hát egszer pucéran futottam az erdőben és lehajoltam valamiért ésközben egy szarvas sunyiban hátulról beakasztott nekem
2017. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!