Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hogy szeretitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sixcylinder kérdése:

Lányok hogy szeretitek ha nyalnak?

Figyelt kérdés
Imádom csinálni,és szeretnék tapasztalatot gyűjteni ilyen formában is.

2017. jan. 13. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Nem, nem tartottam izgatonak egyik partneremmel se, sot, fuj. Az ujjazast se szeretem. A szexet imadom, es azt is, ha en csinalom a ferfinak oralisan.
2017. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te se lehetnél a 100%-os barátnőm :)
2017. jan. 13. 22:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem
2017. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Igen, szeretem, úgy igazán, ha közben ujjaznak is. Irtó nagyokat tudok élvezni:D
2017. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Legyek nedves, aztán csak a csiklómat nyalja, közepes erősséggel, élvezésig.
2017. jan. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Szeretem, ha finoman szívogatja és masszírozza a csiklómat, klitoriszomat, belenyal a hüvelyembe is és ujjaz.
2017. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szeretem, de ujjazás nélkül.
2017. jan. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

Az már pozitivum hogy szereted csinálni és nem nyűgként fogod fel. Én szeretek orálisan kényeztettni, független attól hogy a csaj szeret adni orálisan vagy sem. A technika változó és csaj függő részben. Lényeg ne kapkodj semmivel ugyis látni fogod mikor kell sebességet váltanod addig is lassan kezd neki, ne sporolj a nyáladdal sem, jobb esetben a csaj is besegít nedvességgel, de azért mégsem szabad száraznak lenned és olyan érzetet adnod mint egy csiszolópapír. Fontos lehet még a kommunikáció, főleg ha az adott lánnyal elsőként folytatsz intim kapcsolatot, ezt nem mindig szavak formájában kapod, igy figyelned kell a testbeszédjét is. Nos hogy túl estünk az aranyszabályokon remélve hirtelen nem maradt ki semmi térjünk a tárgyra. Talán a legjobb és egyben a legkönnyebb pozició mikor széttárt lábakkal hanyat fekvésben vár hogy elkezd a műveletet. Nagy általánosságban én szoktam megszabadítani a csajszit a fehérneműjétől de előtte kézzel simogatom (hüvelyujjam a klitorisznál lefele mutató tenyérrel) bugyin keresztül illetve puszilgatom a combja belső részétől a punciáig, ha szereti akkor az ánusza sem marad ki a jóból.Kis incselkedés után eltávolítára kerül a bugyi és lapos nyelvvel bő nyállal finoman összenyálazom az egész ágyékát, ekkor még alig hatolok belé illetve épp hogycsak hozzáérek a csiklójához. Na a tisztelet körök után kapcsolok a következő szintre mikor is a lapos nyelv helyett hegyes nyelvvel a hüvelyét majd a csiklóját célzom meg, kezdetben nem de utána jöhet majd a finom harapdálás illetve (nem tudok jobb szot mondani rá) a szopkodás sem marad el. Mikor már érezhető hogy a csiklója megduzzadt jöhetnek az ujjaid. Az ujjaim benyálazását a csajra bizom, kezdetben a középső és a gyűrüs ujjal hatolok belé, majd a mutató és a kisujj is csatlakozik. A hüvelyk ujj az marad a klitorisz közelében kezdetben,majd a szerepét később ujra átváltja a nyelvem. Amennyiben igenyli a csajszi ezután jön nálam az anális kényeztetés. Itt csak a már nedves ujjaimat használom.

Remélem elég részletes voltam xD Sok sikert :) 25/F

2017. jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, valaki iderakta a szakdolgozatát!:)
2017. jan. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tompadúr ***** válasza:
100%

Nem rossz, de én így szoktam:


Sose kezdj egyből a puncival, Fokozatosan csókolgasd Őt a száját az arcát a nyakát, a mellét és így tovább haladva egyre lefelé, húzd az agyát és az időt, hogy minél izgatottabb legyen. Közben simogasd őt folyamatosan, én azt vettem észre, hogy ilyenkor popsit ilyenkor különösen élvezik, de lehet csak a saját élményeimben szereplő lányok élvezték ennyire. Ha a lábak közé kerültél és még nincs eltávolítva a bugyi akkor játssz még egy kicsit a bugyin keresztül majd finoman vedd le. Most se ess egyből az ajkaknak, csak a belső combját puszilgasd és nyalogasd. Érzékeny területről van szó és minél jobban ingerled annál nedvesebb lesz, egy idő után is megcsap majd az a jellegzetes illat :3 Mindkét belső combot kényeztesd nyalogasd finoman, "rajzolgass" a nyelveddel egyre közelítve a lényeghez és ott csak a szélébe nyalj bele ahol kezdődnek a nagyajkak. nyalogasd puszilgasd közbe amíg már magán kívül van a párod és már könyörög, hogy nyaljál be neki :) Azután nyald végig alulról a csiklója tetejéig, meg fog őrülni, de nagyon finoman csináld. Dolgozd meg egyre jobban a kisajkait egy minimálisan vigyél bele mindig több erőt, de ne időz sokat, a csiklóra térj rá. Járd körbe a nyelveddel használd az "ABC módszert", mintha a nyelveddel akarnád az ABC betűit leírni a csiklóját nyalogatva, a lényege ennek az, hogy ne legyen unalmas kiismerhető a nyelvmozgásod, mert akkor hozzászokik és nincs élvezet. Olyan 10 betűnél vedd a szádba a csiklóját és szívd picit miközben továbbra is ingerlek a nyelveddel. Fokozd az erőt lassan és a sebességet, egészen addig amíg el nem élvez. Itt már lehet vadulni is a végén, azt a részt a fantáziádra bízom. Itt is fontos amúgy, hogy a kezed is használd. Simogasd a vénusz dombját és a hasát. A végén már akár szét is húzhatod az ujjaiddal a kisajkait, hogy mélyebb behatolást érj el a nyelveddel. Sok sikert!

Az íze meg, kicsit sós :P De mennyeien finom! :) Én popsit is nyalok amúgy, arra is van külön tananyag :D

26/F

2017. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!