Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mennyire "melós" a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire "melós" a szex nektek?

Figyelt kérdés
Nekem eddig csak egy partnerem volt, de nekem inkább feladatnak tűnt, mert arra kellett koncentrálnom, hogy ne menjek el túl korán. Ti mennyire tudtok csak az élvezetre koncentrálni és ne arra, hogy késleltessétek az élvezést?

2017. jan. 14. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Sosem volt ezzel bajom, de szerintem ilyen fajta az ember, nagyon keveset meg lehet tapasztalattal késleltetni. Sosem értettem ezeket a nők által feldobott vicceket, hogy 2-3 percig bírja a pasi, mert nálam ilyen nem volt és ezt nem hencegésből írom egyszerűen így van. Viszont gumival mindig hamarabb elélvezek de szerintem azért mert mindig szorít jobban a kelleténél.
2017. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az igazi élvezethez tanulás, tapasztalat kell, de az sohasem "melós". Az maga az élvezet. Mégpedig közös élvezet.De ehhez őszintének és nyíltnak kell lenni, nem "csak dugni", de kommunikálni is.
2017. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem "melós", azt hogy gyorsan elmész azt majd gyakorlás árán ki alakulhat, hogy jobb legyen. Mivel ez volt az első és előtte a markod volt maximum ott meg nem az volt a lényeg hogy tovább bird hanem az hogy elmenjél persze hogy nem tudod tartani a dolgot.
2017. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem az első 2-3 perc elég "melós", ott van egy pont, amin át kell lendülnöm ahhoz, hogy ne érjen gyorsan véget.

Ha ez megvan, akkor utána élvezet a végéig :)


És igazából sosem bánom, hogy ez elején koncentrálni kell, megvan a "jutalma" :)

2017. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!