Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan viselkedjek egy szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek egy szűz lánnyal?

Figyelt kérdés

A barátnőm még szűz és iszonyatosan szűk(egy ujjam fáj neki) Én ebbe nem vagyok tapasztalt,mert egy olyan lánnyal sikerült elvesztenem aki már több fa.szt fogott mint kilincset mint utolag kiderult...

Akkor most hogyan kéne csinálnom?



2017. jan. 13. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Óvatosan és lassan, illetve alaposan.

Érdeklődj mikor jobb, mikor rosszabb.

Izgasd fel amennyire csak tudod.

Ha tényleg ennyire fáj neki akkor talán valami síkosítót használhattok. De ezt gondolom természetes tapasztalatból te is tudod valamennyire. Bánj vele úgy mint a szemed fényével, és nem árt penetration előtt előbb kielégíteni szájjal.

2017. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Azt elfelejtettem hogy érdemes a legideálisabb pózt választani és hagyni hogy ő vezessen...
2017. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
A legfontosabb: ne eröltess semmit. Főleg ha szűz, az első alkalom nagyon meghatározó tud lenni a későbbiekre nézve (az én exem rettentő durva volt, és azóta is gátlásproblémával küzdök). Ha izgul vagy feszült mert nem akarja, csak miattad, vagy fél hogy rondának találod vagy nem fog jól teljesíteni etc. akkor hüvelyösszehúzódás lép fel és nehezen izgul fel. Érd el hogy elengedje magát, ne legyen konkrét terv, nézd hogy ő mit akar. Elösször mindenképpen pettingel kezdjetek, smárolás, aztán végigcsokolod a testét, ha benne van akkor nyalás. Utána próbáld meg az ujjat ( lehet többször kell majd próbálkozni). Ha teljesen elengedte magát, és így is ég vagy fáj neki, érdemes elmennie nőgyógyászhoz (de ezt csak akkor ha nem lelki a dolog. Ja és utolsó dolog : figyeld HOGY NE SZÍNLELJEN. Én elkövettem azt a hibát, hogy ne érezze a barátom rosszul magát, eljátszottam hogy élvezem..na olyan fájdalmat addig még nem éltem át mint akkor. Szóval sajnos türelem, türelem, türelem..de megéri :)
2017. jan. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és L/19
2017. jan. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyél türelmes vele.

Én hasonló helyzetben azt tettem, hogy nem erőltettem konkrétan, hogy elveszítse a szűzességét, hanem találtunk más módokat arra, hogy ő is meg én is kielégüljek.

Aztán néhány hónap pettingelés után láthatóan felszabadultabb volt az ágyban és ő akarta, hogy már megtörténjen. Én persze még húztam egy picit az időt, hogy még jobban kívánja. :o)

Már az első alkalom is nagyon jó volt mindkettőnknek.

2017. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Dugd meg. Én addig vigyáztam a volt szűz barátnőmre, figyeltem rá, türelmes voltam amíg más lefektette és elvette a szüzességet.
2018. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 év óta sem történt változás az ügyben, hogy kiemelted?
2018. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd el! Mert fogalmad sincs hogy mit kell vele csinálni így se neked nem lesz jó, neki meg kifejezetten szar lesz!

És ahogy már mondták, türelem, türelem, közben meg szétcsesz téged idegileg, testileg, egészségileg! Rohadtul megéri! És ha mégis hosszú idő után beadja a derekát nyafog, fáj, hagyd abba.... kinek kell ez?

2018. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lepontoztatok amiért azt javasoltam, hogy dugja meg. Szerintetek normális helyzet ha a kérdést 1 év után ki kellett emelje a kérdést? Melyik lány vagy nő várna egy fiúra vagy férfira 1 évet mert az még nem akarja a szexet? Ne legyünk ostobák. Egy nő 1 hetet se vár ha le akar feküdni egy pasival és nem érdekli hogy szűz vagy nem. Minden dolognak van egy maximális ideje amíg érdemes várni.
2018. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!