Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok, ha a lakótársatokról, aki lány, kiderülne, hogy szűz 23 évesen? Erre miből lehet rájönni?

Figyelt kérdés
Megpróbálnátok megfektetni? (Te és a csaj is együldálló lennél). Létező helyzet...haverom mesélte, aki most költözött össze egy lánnyal, már régóta ismerik egymást a suliból. Azt mondta, mindig betétet használ a csaj, abból vette észre, hogy szűz... :D Én nem is értem, ebből hogy követétkezik ez, azért tettem fel a kérdést.

2017. jan. 14. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
A haverod egy szánalmas idióta.
2017. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Hogy miből lehet rájönni, abban nem vagyok biztos...de tuti, hogy bepróbálkoznék :D
2017. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Megpróbálnám személyiségében megismerni, aztán ha kölcsönös a szimpátia és van/alakul vonzalom is, akkor összejönni vele. Egyébként meg becsülném miatta, nagyon is.

De csak azért megfektetni, hogy elvegyem neki, azt már nem.

Eleve egy nőnél talán még fontosabb, hogy az első érzelmekkel legyen és jó élmény legyen.

Meg most mi van abban, ha még szűz? Most az jobb lenne, ha orrba-szájba kefélne minden pasival, és 30 évesen már rácsúszna a bárszékre?

Egy ilyen nőben legalább van tartás és kihívás, s utóbbi nem abban merül ki, hogy nem kapj el semmit! ;)


28/F

2017. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Édes istenem! Én is àltalàba betétet hasznàlok, és nem vagyok szűz.
2017. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
De miért az ilyen nyomi srácok laknak együtt 23 éves nőkkel, főleg, ha jó nő? :D
2017. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Ezt valami hülye sorozatból szedtétek!

Nem lehet megállapítani,hogy szűz - e ! Azt sem, hogy pettingel - e ? És azt sem, hogy mennyit/ hogyan masztizik!

Nem feküdnék le, lakotársakkal!!

De majd, ha haza visz valakit, hallgathatjátok, ahogyan más szexel vele.

2017. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát nyilván nem kapásból úgy gondolta ő sem, hogy beledönti az ágyba. Baráti a kapcsolatuk egyelőre, 3 évig leveleztek is előtte, úgy azért elég jól ismeri a haverom a természetét, azt mondja el is tudja képzelni, hogy senkivel nem feküdt még le. Kicsit testes, de szép csaj valóban :D
2017. jan. 14. 18:11
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja én nem velük lakom amúgy, ők laknak egy 1,5 szobásba, ahol a csaj szülei a tulajok és most a haverom lett az új lakótársa, mert kirúgták az előzőt valamiért.
2017. jan. 14. 18:13
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőt kitették?? Lehet meg akarta fektetni! XD
2017. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2017. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!