Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire zavarna, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire zavarna, ha megtudnátok, hogy a fiú akivel összejönnétek hosszútávra (vagy akár csak estére) még szűz 20 évesen? Többi lent.

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és még nem voltam kapcsolatban. Ennek több oka van, többek között, hogy több vagyok kg-ban, mint az átlag (már elkezdtem tenni ellene), de kevesebb, mint az átlag cm-ben (13,5-max14cm), ami az eddigi életembe kevés reményt adott arra, hogy lenne esélyem, és az önbizalomszintem is alacsony volt.

Lett volna már lehetőségem kapcsolatra is (nekem nem tetszett a lány), és kalandra is (nem volt alkalmas az idő).

Az önbizalom szintem az elmúlt időben megnőtt, mert felvettek az orvosi egyetemre, de nem tudom, hogy egy lánynak "lenne-e kedve velem foglalkozni", tekintve, hogy gyakorlatilag a nullán vagyok.

Ja, és valószínűleg felrobbant bennem egy hormonbomba, mert eddig (kb. 1 évvel ezelőttig) nem is igazán vágytam kapcsolatra, most viszont csak arra gondolok, hogy milyen jó lenne, ha lenne barátnőm (mind érzelmi, mind szexuális értelemben).

Ha nem indiszkrét, akkor kort is írjatok.

Előre is köszönöm!


20F



2017. jan. 8. 04:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2017. jan. 8. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2017. jan. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A szüzesség ténye nem zavarna, viszont azon elgondolkoznék, hogy 20 évesen mi okból nem volt még lánnyal?
2017. jan. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem zavarna. Nekem igazából tetszene is, hogy ilyen kis ártatlan, és én mutathatom meg neki ezeket a dolgokat. :$

25/L

2017. jan. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3: Az okát leírta, olvasd el mégegyszer!!


Kérdező: Nem vagyok csaj, csak tisztázni szerettem volna,hogy a 13,5-14 cm teljesen átlagos, amiatt nem kell aggódnod.

2017. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Eleve nem randizom 20 éves kis takonnyal.!!
2017. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem zavarna én is elég későn pasiztam be először, 22 évesen vesztettem el az első barátommal. Nem vagyok/voltam defektes, szimplán túlsúlyos voltam és ebből adódóan önbizalomhiányos. Nem nagyon próbálkoztak be a pasik én meg nem mertem odamenni hozzájuk. Ezek után én nem vagyok objektív, mivel hasonlón mentem át nem zavar ha huszonévesen szűz egy pasi.

27/L

2017. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 Elolvastam én, de akkor is fura, hogy egy értelmes ember, akit felvettek az orvosira komolyan a méretével foglalkozik. Ez a 12 évesek szintje.Az általa írt méret teljesen átlagos, semmi baj nincs vele,a túlsúly meg hát, olyan dolog ami ellen lehet tenni és a kövérebb pasik sem maradnak nő nélkül, ezért nem látom a probléma okát. Vagyis igen. Önbizalomhiány.
2017. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Az önbizalomhiány és az intelligencia nem feltétlen függ össze.
2017. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!